Hürriyet: 2019’un yolu gençlikten geçiyor

CHP Derince İlçe Gençlik Kolları yönetimi, partinin önemli isimlerini, Sevgililer Günü’nde Emin Kebap’ta düzenlenen kahvaltı programında ağırladı. Ge...

CHP Derince İlçe Gençlik Kolları yönetimi, partinin önemli isimlerini, Sevgililer Günü’nde Emin Kebap’ta düzenlenen kahvaltı programında ağırladı. Geniş katılımın olduğu toplantıya CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Sivas Milletvekili Ali Akyıldız, Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, Derince Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Utku Caner Çaykara, İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Kenan Otlu ve çok sayıda genç katıldı.

 

“CHP’LİYSEN NEFES ALMA DİYORLAR”

Programda ev sahibi olarak konuşan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ziya Saygı, CHP’li olmanın zorluklarından söz etti. Saygı, “Sırf CHP’li olduğumuz için bu etkinliğimize ev sahibi olmak istemeyen mekan sahipleri oldu. Eğer siz CHP’liyseniz nefes almayın diyorlar bize” dedi. Sevgililer Günü’nü de kutlayan Saygı, “Artık şehit haberlerinin gelmediği ve insanların ölmediğini barış içerisinde bir dünya diliyorum” diye konuştu ve ilk hedeflerinin 2019 seçimleri olduğunu söyledi.

 

HÜRRİYET: BİZ BİR AİLEYİZ

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ise yaptığı konuşmasında gençlerle oluşturacak olan diyalogun öneminden söz etti. Hürriyet, “Milletvekillerimizin verdiği soru ve araştırma önergeleri, yasa tasarılarını takip edin. Çünkü sahada en çok sizler varsınız. Birbirimizle iletişim içerisinde olursak daha da güçlendiririz. 2019 seçimlerine giden yolun haritasını birlikte çizeceğiz. Hedef koyduğumuz noktaların yol haritasını birlikte çizebiliriz. Fikir ayrılıklarımız bizim zenginliğimiz” dedi.

 

“SEVGİ AŞILAMAK İSTİYORUZ"

Programa katılan Sivas Milletvekili Ali Akyıldız ise Kocaeli’de bulunmaktan ötürü duyduğu mutluluğu ifade ederek, “Bizler sevgi felsefesini topluma benimsetmeye çalışıyoruz. Nefret suçlarının işlendiği bir dönemde gençler olarak Sevgililer Günü’nde böyle bir mesaj vermeniz de çok önemli” dedi. ilçe başkanı Nihat Değer ise, gençlere programları nedeniyle teşekkür etti. Son olarak konuşan İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Utku Caner Çaykara da çalışma nedeniyle gençlik kolları yöneticilerini kutladı.

15 Şubat 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR