CHP Derince Örgütü gece gündüz çalışıyor

CHP Derince İlçe Örgütü, önceki gün milletvekili adayları ile gündüz mahalleler de seçim çalışmaları yaptı, akşam ise Toylar Köyü’ne gitti. Toylar Köy...

BÜYÜT

CHP Derince İlçe Örgütü, önceki gün milletvekili adayları ile gündüz mahalleler de seçim çalışmaları yaptı, akşam ise Toylar Köyü’ne gitti. Toylar Köyü ziyaretine milletvekili adayı Ayhan Halavurta, ilçe yöneticisi Hulusi Çelik, Kadın Kolları İlçe Başkanı Nurdan Kaymak ve Gençlik Kolları Başkanı Serhat Şentürk katıldı. Beş milletvekili adayı ile gündüz mahalle mahalle dernekleri, esnafları ve kahvehaneleri gezerek vatandaşlardan destek isteyen Hakan Savaş ve ekibi, akşam da köy ziyaretlerine devam etti. Gençlik kollarının köy ziyaretlerinde çocuklara dağıttığı oyuncaklar çocukları bir hayli memnun ederken onların mutluluğu, gülen yüzleri CHP'lileri de mutlu ediyor.

KÖY ZİYARETLERİ
12 Haziran genel seçimlerine çok az bir süre kaldığını belirten Hakan Savaş, her kesime ulaşıp kendilerini anlatmak ve milletvekili adaylarını tanıtmak için çok çalıştıklarını söyleyerek “Şimdi çalışma zamanı” dedi. Köylerde yapılan seçim çalışmalarına ayrı bir önem verdiklerini belirten Savaş, CHP'nin tarım, 2B arazilerinin köylülere dağıtılması gibi projelerini vatandaşlara daha iyi anlatabilmek için sık sık köylere gideceklerini ifade etti.

SORUN ÇOK
Köylere yaptıkları ziyaretlerde kendilerinin sadece projelerini anlatmadıklarını, vatandaşların sorunlarını da dinleyerek çözüm önerileri üzerinde konuştuklarını söyleyen Savaş, köylülerin sorunlarının çok olduğunu, tarım üreticilerinin en büyük sorunlarının ise mazot ve gübre fiyatlarının astronomik olması nedeniyle ürünlerini pazarladıklarında emeklerinin karşılığını alamamak olduğunu belirtti. Süt üreticilerinin de çok dertli olduğunu kaydeden Savaş, CHP iktidarında tarım üreticilerinin mazot fiyatının 1,5 tl ye indirilmesi karşılığında emeklerinin karşılığını alacaklarını söyledi.

10 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR