Tüysüz kardeşler serbest kaldı

Sabah saatlerinde gazetelere gönderiler yazılı basın açıklamasıyla, borçlarını ödeyeceklerini söyleyen aile, bugünden itibaren ödeme planı hazırlayaca...

Sabah saatlerinde gazetelere gönderiler yazılı basın açıklamasıyla, borçlarını ödeyeceklerini söyleyen aile, bugünden itibaren ödeme planı hazırlayacaklarını belirtti.

 

BASIN AÇIKLAMASI
 
Bilindiği üzere, Tüysüzler Ailesi’nin büyüğü merhum Adem Tüysüz’ün vefatının ardından yaşanan öngörülemez sıkıntılar sebebiyle şirket yetkililerimiz kısa bir süreliğine şehrimizden ayrılmak zorunda kalmış, akabinde, aleyhlerinde çıkarılan tüm söylentilerin hilafına, taahhütlerine riayetle, hakikatin açığa çıkması adına, emniyet kuvvetlerine ve adli makamlara teslim olmuşlardı. O an için, yetkililerimiz hakkında tedbir mahiyetinde tutuklama kararı icra olunmuştu.
Bir hafta zarfında yetkililerimiz lehine yaşanan gelişmeler adli makamlarda tutuklama tedbirinin icrasının istenilen faydayı sağladığı, bunun devamının adli, idari ve sosyal açıdan menfi tesir yaratabileceği kanaati oluşturduğundan yetkililerimiz serbest bırakılmışlardır.
Tüysüzler Ailesi çatısı altındaki şirketlerin geçirdiği krizden etkilenen müşterilerimizin ve süreçte samimi yardımlarını esirgemeyen dostlarımızın muhtemel zararlarını tazmin için şirket yetkililerimiz bugün itibariyle çalışmaya başlayacak ve en kısa sürede tüm tarafları gözeten bir planı takdim edeceklerdir.
Tüysüzler Ailesi olarak, gösterdikleri sabır ve güven için müşterilerimize, dostlarımıza ve halkımıza teşekkür ediyoruz.
Tüysüzler Şirketler Grubu
ayrıntılar gelecek....

19 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

ayarsiz - Resmen senaryo yazdiniz. Bide ayrintilar gelecek diyolar. İcraata geçin artik, kimsenin bekleyecek sabri kaldi...

Yanıtla . 0Beğen 19 Temmuz 09:00
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR