Keleşoğlu’nun ikinci torun mutluluğu

Eğitim Bir-Sen Şube başkanlığı e Memur-Sen temsilciliği belki de sivil toplum anlamında zirve yaptığı dönemlerdi. Fakat son olarak 7 Haziran ve ardı...

Eğitim Bir-Sen Şube başkanlığı e Memur-Sen temsilciliği belki de sivil toplum anlamında zirve yaptığı dönemlerdi.

Fakat son olarak 7 Haziran ve ardından yapılan 1 Kasım’daki erken genel seçimlerde AK Parti’den milletvekili aday adayı olarak çok dikkat çekmişti.

O kadar kendinden emin bir tavır sergilemişti ki, 7 Haziran’da, insanlar hakkında, “Bu kadar iddialı olduğuna göre mutlaka vardır bir bildiği” diye söylenmeden edemedi.

İlk seçiminde “Yüzde 99 adayım” diyen Keleşoğlu, 1 Kasım sürecinde ise, “Yüzde 99 değilim, yüzde 1 adayım” diyerek daha mülayim bir tavır ortaya koymuştu.

Zaman zaman gezen ve tatil dönemini iyi geçiren Keleşoğlu, şu sıra farklı bir mutluluk yaşıyor. İkinci torununu kucağına alan Keleşoğlu, Beyza adı verilen minik bebeği inanın hiç indirmiyormuş.

Haliyle yaş biraz ilerledikçe çocuklarla ilgilenme faslı daha da artıyor. Halil İbrahim Bey de bu durumu yaşıyor gibi.

Torunu ve ailesi ile kendisine mutluluklar diliyoruz…

05 Eylül 2016 Kocaeli- YaşamYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR