Elektrik ustası Adnan Demirışık 1 aydır kayıp

Derince Çenesuyu’nda ikamet eden elektrik ustası 48 yaşındaki Adnan Demirışık’tan bir aydır haber alınamıyor. Ailesi hayatından endişe ediyor.Derince...

BÜYÜT

Derince Çenesuyu’nda ikamet eden elektrik ustası 48 yaşındaki Adnan Demirışık’tan bir aydır haber alınamıyor. Ailesi hayatından endişe ediyor.

Derince Çenesuyu Nato Caddesi No:55 adresinde ikamet eden evli ve iki çocuk babası olan elektrik ustası Adnan Demirışık (48) tam bir ay önce “Çarşıya gidiyorum” diyerek evinden ayrılmıştı. Aradan bir ay geçmesine rağmen Adnan Demirışık’tan hiçbir haber alamayan ailesi kendisinin hayatta olup olmadığını bile bilmiyor. Demirışık’ın hayatından endişe duyan ailesi, aradan geçen bir aylık zaman zarfında ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Ancak hiçbir şey elde edemedi. Hastaneler tarandı, karakollar arandı, akrabalara soruldu ama bir aydır Demirışık’a ulaşılamadı.

7 HAZİRAN’DA KAYBOLDU
Elektrik işleri ile uğraşan ve hobi olarak adaklık hayvan satışı yapan, yaşadığı mahallede de sevilen bir insan olan Adnan Demirışık, 7 Haziran Salı günü sabah saat 08.30 sularında yaşadığı evden çıkarak İzmit’teki işlerini halletmeye gitti. Öğlen saat 11.00 sularında ise eşi Dilber Demirışık’la telefonda konuşan Adnan Demirışık, “İzmit’te işlerimi bitirdim. Derince’ye geçiyorum” dedi. Dilber Demirışık, bu telefon görüşmesinden sonra bir daha eşi ile görüşemedi.

SON TELEFON KONUŞMASI
Eşi ile son konuşmasını anlatan Dilber Demirışık, “Sabah uyandık, kahvaltı yaptık, Bana, ‘İşlerim var İzmit’e gideceğim’ dedi ve evden çıktı. Öğlen saatlerinde telefonla konuştuk. Bana ‘İzmit’te işlerimi bitirdim. Derince’ye geçiyorum’ dedi. Bu son konuşmamız oldu. Telefonda sanki hafif bir burukluk vardı. Ama ne olduğunu anlamadım. Bildiğim bir sıkıntısı, sorunu yoktu. Bir ara işleri kötü gidiyordu ama son zamanlarda baya düzeldi. Maddi sıkıntımız, banka borcu, kredi borcu filan da yoktu” dedi.

HAYATINDAN ENDİŞE EDİLİYOR
Eşinin üzerinde iki tane cep telefonu taşıdığını belirten Dilber Demirışık, “Akşama doğru kendisini aradık. Telefonları çalıyor, ama cevap vermiyordu. Bir süre sonra iki telefonuna da ulaşamadık. Hastanelere, karakollara gittik. Yeğenleri ile birlikte fotoğraflarını kent merkezinde bulduğumuz her yere astık. Ancak bize ulaşan olmadı. En son Şirintepe’de bir amca görmüş. Onunla konuşmuş, başka da gören duyan yok. O gün üzerinde mavi kot pantolon, yakası siyah krem rengi bir penye vardı. Burnunun kenarında dikiş izi var. Sağ kaburgasının yanında da et beni vardı. Lütfen gören ya da duyanlar bize haber versin. Aradan bir ay geçti. Hayatından endişe ediyoruz” şeklinde konuştu. Demirışık’ı görenler O543 364 68 62 – 0262 229 90 28 – 0533 501 35 88 numaralı telefonlara ulaşabilir.

06 Temmuz 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR