Gölcük’te eğiteme destek

Gölcük Belediyesi’nin sosyal hizmetler kapsamında, Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğünün koordinesinde, Gölcük’te ikamet edip İstanbul ve Bursa’da eğ...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesi’nin sosyal hizmetler kapsamında, Belediye Halkla İlişkiler Müdürlüğünün koordinesinde, Gölcük’te ikamet edip İstanbul ve Bursa’da eğitim gören üniversite öğrencilerine her yıl olduğu gibi bu yılda ücretsiz ulaşım desteğinde bulunmaya devam ediyor.

Gölcük Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğüne gelen öğrenciler yeni dönemde uygulamadan yararlanmak üzere kayıt yaptırıp, ücretsiz seyahat kartlarını alıyorlar. Gölcük Belediyesi’nin bu örnek uygulaması ile cuma günleri Bursa’dan Uludağ Üniversitesi bahçesinden saat. 17.00'da, İstanbul'dan Üsküdar Belediyesi Otobüs Durağından ( Son durak) Saat: 17.30da Gölcük Belediyesi Otobüsleri ile hareket edilerek öğrenciler Gölcük'e getiriliyor. Pazar günleri de, Gölcük’ten Hükümet Konağı karşısından Bursa'ya saat: 17.00'de, İstanbul'a 15.30'da hareket edilerek tekrar öğrencilerin ücretsiz ulaşımı sağlanıyor.

201 ÖĞRENCİ YARARLANIYOR

Öğrenciler ve velileri, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e verilen bu anlamlı destekten dolayı teşekkür ederken, sunulan hizmeti ise takdirle karşıladıklarını ifade etmekteler. Gölcük Belediyesi’nin bu eğitim hizmetiyle tasarruf sağlamış, ailelerin bütçelerine ekonomik anlamda destek vermiş oluyor. Bu hizmetten 2011- 2012 Eğitim öğretim döneminde Bursa’da okuyan 81 öğrenci, İstanbul’da okuyan 120 öğrenci yararlandı.

04 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR