Yazıcıoğlu: Verilen sözler tutulacak

Gölcük’te köyleri dolaşan CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Sadettin Yazıcıoğlu, CHP iktidarında söz verilen her vaadin muhakkak yerine getirileceğini sö...

BÜYÜT

Gölcük’te köyleri dolaşan CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Sadettin Yazıcıoğlu, CHP iktidarında söz verilen her vaadin muhakkak yerine getirileceğini söyledi.

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Saadettin Yazıcıoğlu, Gölcük İlçe Örgütü ile beraber her akşam köy ziyaretlerinde bulunuyor. Yapılan ziyaretlerde köy halkının sorunlarını dinleyen ve raporlayan CHP’liler, çiftçilere genel merkez tarafından hazırlanan projelerini anlatıyor. Eskiden Türkiye’nin, Kocaeli’nin sebze ve meyve ihtiyacını karşılayan Gölcüklü çiftçiler, gübre, mazot, işçilik, zirai ilaç gibi ihtiyaç duydukları unsurları artık karşılamaz hale geldiklerini, sadece kendi ihtiyaçlarını giderecek kadar üretim yapabildiklerini dile getirerek son yıllarda bankadan çektikleri kredi borçlarını bile ödeyemez duruma geldiklerini söylediler.

KÖYLÜ SIKINTILI
Köylerinde yol, okul, sağlık ocağı gibi ihtiyaçlarının da bulunduğunu belirten köy halkı kendilerine sözler verildiği halde mevcut yönetim tarafından yerine getirilmediğini de ifade ettiler. Kocaeli Milletvekili Adayı Saadetin Yazıcıoğlu ise CHP iktidarında söz verilen her vaadin muhakkak yerine getirileceğinin altını çizerek, çiftçinin, emeklinin, esnafın, işçinin halinden ancak CHP’nin anlayacağını, köylünün tüm sıkıntılarını çözeceklerini vurguladı.

13 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR