İZKAN-DER Başkan Ceyhan'ı ziyaret etti

İzmit –Kandıra Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (İZKAN-DER) Başkanı Hüseyin Öz ve yönetim kurulu üyeleri AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ı parti bi...

İzmit –Kandıra Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (İZKAN-DER) Başkanı Hüseyin Öz ve yönetim kurulu üyeleri AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ı parti binasında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Öz “30 kişilik yönetim kurulu ile yeni bir yapılanma içerisine girdik. Dernek binamızı tuttuk. Zincirlikuyu Camii yanında bulunan dernek binamızın açılışı 27 Mayıs Cuma günü saat 14.00’de yapacağız. Dernekçilik yapma derdindeyiz.

 

PROFESYONEL DERNEKÇİLİK

Kültür faaliyetlerine ağırlık vereceğiz diyen Dernek Başkanı Öz “Birçok siyasi parti içerisinde görev almış arkadaşlarımız dernek içerisindedir. Ancak hiçbir şekilde dernek içerisinde siyaset konuşulmamaktadır. Dernek bünyesinde gençlik ve kadın kolları oluşturuldu. Köylerde dernek temsilcilerinin oluşturulması için çalışma yapıyoruz. Dernek çalışmalarını daha profesyonel olarak yapma derdindeyiz” açıklamasında bulundu.

 

BASKI DERNEĞİ DOĞRU DEĞİL

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ise “KANÇEV-DER’in büyümesi yönünde alınan karar çok önemlidir. İZKAN-DER olarak faaliyetlerine devam etmeniz kente önemli değer katacaktır. Benim adamım olsun anlayışıyla kurulan derneklerden fayda gelmez. Kültürümüze sahip çıkılması çok önemlidir. Baskı amacıyla dernek açılması doğru değildir. Kültür faaliyetleri zenginliğimizdir” ifadelerini kullandı.

Serkan BORLAK    

 

 

20 Mayıs 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR