Ünlü: Başka partilere de gemi tahsisi var mı?

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü önceki akşam gerçekleştirdiği basın açıklamasında AKP’nin bel altı manipülasyonlarına alet olacak bir parti olmadıkl...

BÜYÜT

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü önceki akşam gerçekleştirdiği basın açıklamasında AKP’nin bel altı manipülasyonlarına alet olacak bir parti olmadıklarını söyleyerek, “AKP son günlerde yaşanan olaylar nedeniyle fara tutulmuş tavşan gibi donup kalmıştır” dedi.

KÖRFEZ ADAYI YAKINDA AÇIKLANACAK
MHP İl Teşkilatı’nın haftalık yönetim kurulu toplantısı öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, yerel seçimlerle ilgili çalışmaların istikrarlı bir şekilde devam ettiğini belirterek “Körfez ilçemizdeki aday çalışmamızı sonlandırmaya çok az kaldı ve önümüzdeki günlerde bunu sizlerle paylaşacağız” dedi. Yaşanan Gezi Parkı eylemlerini de atlamayan Ünlü, “Güç travmasına girmiş AKP’nin ‘ben yaptım oldu’ mantığı duvara toslamıştır. Daha en baştan bu gerilim ve kaosun ülkeye fayda getirmeyeceğini belirtmiştik. Fakat gerginliğin bir tarafı olmamıza rağmen AKP bu tavrımızı istismar etme yoluna gitmiştir. Ampulü patlayan AKP, MHP’nin 3 hilalinin ışığıyla kurtulma gayretindedir” dedi.

KOCA VAPURUN KİRASI 10 BİN LİRA
AKP Kocaeli Teşkilatının İstanbul’da düzenlenen mitinge vapurla gitmesi konusunda eleştirisini dile getiren Ünlü, “Büyükşehir’e ait olan bu vapur kiralanıyordu da biz neden şimdi öğreniyoruz? AKP koca vapuru bir günlüğüne 10 bin liraya kapatmış. Bu tarifeye göre İstanbul’a gidiş-dönüş ücreti kişi başı ortalama sadece 6 lira olmak zorunda. Şu an İstanbul için böyle bir tarife var mı? Aynı şartlarda diğer siyasi partilere de bu şekilde gemi tahsisi yapılır mı çok merak ediyorum. Sayın Civelek bunların cevabını versin” şeklinde konuştu.

EN BÜYÜK VODAFON BAYİSİ CİVELEK’İN
Başbakan Erdoğan’ın Gezi Parkı olaylarını yeterince duyurmayan medya organlarına reklam ambargosu koyan firmalar için “Bedelini ağır ödeyecekler” sözünü de vurgulayan Ünlü, “Bu firmalar için boykot kampanyası başladı. Bu firmalar arasında Vodafon GSM şirketi de var. Civelek bu firmanın bölgemizdeki en büyük bayilerinden biri. AKP İl Başkanı şimdi bu firmayı boykot etmesin de görelim. Bizce edemezler. Çünkü menfaatleri zedelenir. Bakın görün konusunu bile açmayacaklar. Civelek ve Karaosmanoğlu liderlerine bağlıysa Vodafon’u boykot etsinde görelim” dedi.
HABER: Seda DEMİRAL

19 Haziran 2013 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR