Ülkü Ocakları’nda “Etkili Gençlik” eğitimleri

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kocaeli İl Başkanlığı Eğitim Birimi, 2023 Etkili Gençlik Eğitimleri 3. Dönemine eğitimci olarak katılan, alanınd...

BÜYÜT

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kocaeli İl Başkanlığı Eğitim Birimi, 2023 Etkili Gençlik Eğitimleri 3. Dönemine eğitimci olarak katılan, alanında uzman eğitimcilere teşekkür belgelerini vermeye devam ediyor. Bu bağlamda kişisel gelişim semineri veren Eğitimci-Şair-Yazar Gürkan Karaçam'a Ülkü Ocakları İl binasında gerçekleştirilen törenle Ülkü Ocakları İl Başkan Yardımcısı Tuğrul Gök tarafından teşekkür belgesi verildi.

Eğitim Birimi Başkanı Ozan Ger'in de hazır bulunduğu merasimde konuşan İl Başkan Yardımcısı Tuğrul Gök; “Derdimiz Türk Gençliği'ni dününü ve kendini bilen, bugününü doğru değerlendirebilen ve yarına umutla bakabilen bireyler olarak yetiştirmektir” dedi.

Eğitim Birimi Başkanı Ozan Ger ise “Düzenlemiş olduğumuz bu gibi faaliyetlerle yegâne amacımız Türk Gençliğinin gelişimine katkıda bulunmaktır” derken Gürkan Karaçam; “Ülkü Ocakları'nın Türk Milleti'nin enerjisi-yarını olan gençlerimiz için ortaya koyduğu projeler takdire şayandır. Kendini gerçekleştirmeyi başarmış aydın bir gençlik yarına güvenle bakan bir millet demektir. Ocaklarda gerçekleştirilen böylesi halisane hizmetlere zerre katkımız olduysa ne mutlu bize. Allah, Türk Milleti'ni aşkla seven şevkle yüceltmeye çalışan herkesten razı olsun” dedi.

01 Ocak 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR