YERELSEN’de eğitim verildi

Önceki gün Holiday Inn İstanbul Airport Hotel’de düzenlenen eğitim seminerine, üyesi bulunan 34 belediye ve belediyelere bağlı kurumdan 67 İnsan Kayn...

Önceki gün Holiday Inn İstanbul Airport Hotel’de düzenlenen eğitim seminerine, üyesi bulunan 34 belediye ve belediyelere bağlı kurumdan 67 İnsan Kaynakları yöneticisi ve personeli katıldı.

Katılımcılara, Kurt ve Koçak Danışmanlık Şirketi yöneticilerinden Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Baş İş Müfettişi Mehmet Koçak tarafından seminer verildi. Yaklaşık dört saat süren seminerde Çalışma Mevzuatı kapsamında 4857 sayılı İş Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve 6552 sayılı Kanunla Alt İşveren Kurumunda Yapılan Yeni Düzenlemeler ve Değişiklikler başlığı altında bir dizi eğitim sunuldu. 

 

SENDİKAYA DAVET

Eğitim semineri başlangıcında, eğitime katılan üye personelini ziyaret ederek açılış konuşması yapan Genel Başkan Vekili Dr. Mustafa Çöpoğlu; “Biz YERELSEN olarak her zaman işin özüne bakıyor ve ona göre hareket ediyoruz. Yaptığımız tüm eğitimlere alanında uzman isimleri çağırarak üye personelimizin bilgi, görgü ve donanımlarına katkı sunuyoruz. Bugün bu eğitim seminerini bu güzel mekânda, İstanbul’da yapıyoruz. Türkiye’nin uzak yakın birçok ilinden üye belediyelerimiz olduğu için sizlerin kolaylıkla ulaşabileceği bu yeri seçtik. Diğer yandan bizler, belediyeler olarak seçilmiş yöneticiler ile yakın çalışması olan birer kamu kurumuyuz.

 

EĞİTİM SEMİNERİ

Merkez yönetimde çalışan diğer kamu personelini gibi olmadığımız için gerek genel gerekse yerel seçimlerden bizatihi etkilenen ve işin merkezinde olan çalışanlarız. Bugün burada yapılacak eğitim semineri ve eğitim sonrasında yapılacak tarihi yarım ada gezisi vesilesiyle üye personelimizi seçim öncesi stres ve yorgunluktan biraz olsun uzaklaştırmak arzusundayız. Dolayısıyla yapacağımız eğitim ve sosyal faaliyetlerin şimdiden başarılı geçmesini diliyor ve programda emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

27 Ekim 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR