Mahmut Civelek helallik istedi ve veda etti

Son il yönetim kurulu toplantısında konuşan AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, “Şemsettin Ceyhan’a yeni hizmetlere imza atması dileğiyle başarılar diliyo...

Son il yönetim kurulu toplantısında konuşan AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, “Şemsettin Ceyhan’a yeni hizmetlere imza atması dileğiyle başarılar diliyorum. İstişare kurullarımız çalışmaya devam edecektir. Herkes haklarını helal etsin” açıklamasında bulundu.

 

AKP 7 Şubat’ta gerçekleştireceği il kongresi öncesinde son il yönetim kurulu toplantısını ve aynı zamanda yeniden aday olmayacak olan İl Başkanı Mahmut Civelek’e veda yemeğini Beyt’ül Kebap Restaurant’ta gerçekleştirdi.  Geceye İl Başkanı Mahmut Civelek, İl Başkan Adayı Şemsettin Ceyhan, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, il yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

KADINLARIN SİYASETİ

Yemek sonrasında duayı İl Başkanı Mahmut Civelek tarafından yaptırıldı. Ardından sözlerine devam eden Civelek “Buraya katıldığınız için teşekkür ediyoruz. 4 yıldır birlikte görev yapıyoruz. Ailelerimizin destekleri sayesinde başarılı çalışmalara imza attık. Kadının siyaset yapması erkeğinden çok zordur. Ne zaman toplantıdan çıksak ağabilerimiz kapıda olurlardı” dedi.  

 

AKILLARDA MİTİNG KALDI

Her birimizin idealleri vardır diyen Civelek “Kurucu genel başkanımızın kurduğu, çizdiği bu partide 3 seçimlerde başarıdan başarı elde edildi. 5 miting yapıldı. En kalabalık ve yağan yağmur altında yapılan mitingdir. Geçmişe bakıldığı zaman aramızda çok anımız vardır. Bazen gerildiğimiz kızdığımız ama kapının dışına çıktığımızda nefis olmamıştır. Her zaman güldük” açıklamasında bulundu.  

 

HİZMET ETMİŞ YAPI

Son yönetim kurulu toplantısını yapıyoruz diyen Civelek “Her birimiz sofrada olduğumuz anılar için burası düzenlendi. Bu ekip yapılan istişareler neticesinde çok güzel bir ekip olmuştur. Ülkesine ve kentine hizmet etmiş bir yapı oluşmuştur. İl başkanımız içimizden çıkmıştır. Bizimle birlikte çalışan arkadaşın olması daha güzel olmuştur” ifadesini kullandı.  

 

BAŞARILI OLACAKTIR

Aday olan arkadaşlarımız bu süreci çok güzel götürmüşlerdir diyen Civelek “Geçen dönem bu süreci bende yaşamıştım. Yaşayan bilir. AKP’leliğe yakışan bir tablo oluştu. Bu hizmet bitmez. Bu sandalyelerde partimiz nerede görev verirse orada çalışırız. En büyük şeref partimize üye olmaktır. 2015 genel seçimleri geliyor. Yeni il başkanımız bayrağı alır almaz daha başarılı olacaktır” şeklinde konuştu.

 

HELALLİK İSTEDİ

Şimdi il yönetimi oluşturuluyor diyen Civelek” Şimdi yönetim kurulunun oluşturulması oldukça zordur. Yeni il başkanımıza kolaylıklar diliyorum. O kimi yazarsa yazsın istişare neticesinde ortaya çıkan liste önemlidir. Güzel bir listeyle kongreyle kongre yapılacaktır. Yeni hizmetlere imza atması dileğiyle başarılar diliyorum. İstişare kurullarımız çalışmaya devam edecektir. Herkes haklarını helal etsin” dedi.  

 

KONGREYE GİDİYORUZ

İl Başkan Adayı Şemsettin Ceyhan ise “Partinin kuruluşundan bu yana görev alıyorum. İl başkanlığından, il yönetim kurulluğu üyeliği veya il başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. Yönetim kurulumuz içerisinde bir çok kademeye siyasetçiler yetiştirmiştir. Kocaeli değer katan olmuştur. 5’nci il kongresine doğru gidiyoruz. İl yönetiminden 3 kişi çıkmıştır. Partimizde görev alan 3 isim daha çıkmıştır” açıklamasında bulundu.

 

ATEŞTEN GÖMLEK

İl Başkanımız Civelek tarafından çok güzel bir süreci yönetmiştir diyen İl Başkan adayı Ceyhan “İl başkan adaylarımız çok onurlu bir şekilde seçim çalışması yapmışlardır. Önümüzde ki süreçte il kongremiz vardır. Ateşten gömleği şahsıma tebliğ etmiştir. Her geçen gün bu ağırlık altında hissetmeye başladık. Kocaeli’ye yakışan bir kongre yapacağız” şeklinde konuştu.     

 

İL BAŞKANI GÖREVİ VERİLDİ

Yeni dönemde değişimler olacaktır diyen Ceyhan “Burada kimse başarısız diye bir şey diyemeyiz. Burada değişim olmasının normal olduğunu söylemek isterim. 2011 yılında milletvekili aday adayı oldum. Temayüllerde çok iyi sonuç aldım. Milletvekili adayı olamazken 11 kişilik listeye giremedik. Ancak yılmadan çalışmalara devam ettik. Şimdi il başkanı görevi verilmiştir” dedi. Serkan BORLAK

03 Şubat 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

yetkin - civelek oturduğu koltuğun hakkını veremedi ne yazık kı.takıntığı ukala tavırlar akrabalarının bile ona ulaşmasını engelledi.her çıkışın bir inişi vardır.iyi oldu

Yanıtla . 0Beğen 03 Şubat 09:09
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR