Anayol Partisine İl Başkanlarından ziyaret

Anayol Partisi İl Başkanı Mahmut Adnar, siyasi hayatına hızlı başladı. Geçtiğimiz günlerde Anayol Partisi Genel Başkan yardımcılığına da seçilen Adna...

BÜYÜT

Anayol Partisi İl Başkanı Mahmut Adnar, siyasi hayatına hızlı başladı. Geçtiğimiz günlerde Anayol Partisi Genel Başkan yardımcılığına da seçilen Adnar her geçen gün il başkanları düzeyinde bilgi ve tecrübelerini, hümanist yapısını sergilemeye devam ediyor.

 

Doğruyol Partisi Kocaeli İl Başkanı Metin Palabıyık ve Demokratik Gelişim Partisi Kocaeli İl Başkanı Serdar Dinç, Anayol Partisi Kocaeli İl Başkanı Mahmut Adnar’ı ziyaret etti. Ziyaret’te ülke gündemini ve Kocaeli gündemini tartışarak birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesi gerekliliğine vurgu yapıldı.

Anayol Partisi Kocaeli İl Başkanı Mahmut Adnar, konuşmasının devamında; Anayol Partisi’ni anlattıktan sonra “Türkiye konjonktüründe baktığımızda Meclis’te bulunan siyasi partilerden tutun, meclisin dışında bulunan siyasi partilere kadar hepsinin birbirini eleştirmekten geri kalmadığı. Türkiye’de ki hırsızlıklar, yolsuzluklar ile ilgili 5 yaşında ki bir çocuk dahi bunları bilir hale gelmiştir. Halk bunları dinlemekten bıktı. Halk artık yeni bir oluşum istiyor, işsizliğin başkaldırdığı bir ülkede yaşıyoruz. Bu işsizliğin üstesinden nasıl gelinebilir, nasıl üretime yönlenebiliriz konuşmamız gerekiyor. İnsanlarımızın önünü açabilirizi konuşmamız gerekirken, siyasi partilerin, Tayyip Erdoğan’ın sarayı, ayakkabı kutuları, para makineleri, cemaatle hükümetin hesaplaşması konularını konuştukça ülkemizin daha çok kaosa sürüklendiğini ve dünyaya ne şekilde rezil olduğumuzu göstermekten başka bir işe yaramamaktadır. Bu yapılan haksızlıklar, tamamen ülkemizde meşru hale gelmiş durumdadır. Bu konuları dinlemek ve konuşmak yerine neler yapılabilir, halkımızın refah seviyesini arttırmak için bunları konuşmalıyız” dedi.

Daha sonra kısa bir konuşma yapan Doğruyol Partisi Kocaeli İl Başkanı Metin Palabıyık “Demokratik Gelişim Partisi Kocaeli İl Başkanı Sayın Serdar Dinç’in ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Fikir ve görüşlerine saygı duyuyoruz” dedi.

Demokratik Gelişim Partisi Kocaeli İl Başkanı Serdar Dinç konuşmasında “Bütün İl Başkanlarının bir araya gelerek toplumsal sorunları konuşup çözüm yolları bularak hükümete projelerimizi anlatalım” dedi.

22 Aralık 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR