Turkcell Superonline’a en yoğun ilgi Kocaeli’den

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline’ın Türkiye çapındaki tüm bayileri Kıbrıs’ta bir araya geldi. Y...

BÜYÜT

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline’ın Türkiye çapındaki tüm bayileri Kıbrıs’ta bir araya geldi. Yeni yıla ilişkin hedeflerin paylaşıldığı toplantıda 2014 yılının en başarılı performans gösteren bayileri de ödüllendirildi. Kocaeli’de faaliyet gösteren Turkcell Superonline Abone Merkezi Profiber ise Bölgesel Olarak En Yüksek Penetrasyona Sahip Bayi Ödülünün sahibi oldu.


2015 VİZYONU PAYLAŞILDI

Geleceğin altyapısı olan fiber internetin yaygınlaştırılması ve bu altyapı üzerinde sunulan ürün ve hizmetlerin daha fazla kişiyle buluşmasının planlandığı yeni yıla güçlü ve enerjik bir başlangıç yapmayı sağlayan toplantıya 14 ilden 41 bayi katıldı. Turkcell Superonline Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata ve diğer üst düzey yöneticiler, gerçekleştirdikleri sunumlarla şirketin 2015 vizyonunu bayilerle paylaştı.

 

“2 BİN 700 KİŞİYE TOPLAM 85 BİN SAAT EĞİTİM”

Turkcell Superonline Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, “Bu sene fiber optik altyapımızı genişletmenin ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak yeni ürün ve hizmetlere imza atmanın yanı sıra en önemli hedefimiz müşterilerimizle kurduğumuz bağı teknoloji danışmanlığı seviyesine taşımak. Geçtiğimiz yıl 2 bin 700 kişiye toplam 85 bin saat eğitim verdik, bu sene de eğitime odaklanmaya devam edeceğiz” dedi.

 

“KOCAELİLİLERİN TEKNOLOJİYE İLGİSİ BAŞARIYI GETİRDİ”

Özata, sundukları hizmetlerden en verimli şekilde yararlanılmasını sağlamak üzere teknolojiyle ilgili her alanda müşterilerine destek olmak için çalıştıklarını ve bugüne kadar elde edilen başarılarda bayilerin büyük paya sahip olduğunu ifade ederek, “Örneğin Kocaeli’deki abone merkezimiz Profiber, yüksek orandaki müşteri kazanımıyla ödüle layık görüldü. Bunda kuşkusuz, Kocaelililerin teknolojiye ilgisi de büyük rol oynadı” şeklinde konuştu.

08 Şubat 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR