Ayaz: Yatırımlarımızla Kocaeli’de ses getirdik

Vezirçiftliği Mahallesi gençleriyle bir araya gelen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Yeni yatırımlarımızla Kocaeli genelinde hep ses getirdik...

BÜYÜT


Vezirçiftliği Mahallesi gençleriyle bir araya gelen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Yeni yatırımlarımızla Kocaeli genelinde hep ses getirdik. Birlikte yarında aynı yolda yürümeye devam edeceğiz” dedi

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, önceki akşam Vezirçiftliği Mahallesi gençleriyle Fazlıoğlu Restoranda bir araya geldi. Başkan Ayaz’a Ak Parti Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Ustaoğlu, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan ve ilçe yöneticileri Harun Şağban ve Muharrem Can’ da eşlik etti.

HALKIMIZ BİZE GÜVENDİ

Burada konuşan Başkan Ayaz, 2009 yerel seçimler ile birlikte Başiskele’nin ilk belediye başkanı olduğunu belirterek şöyle devam etti: “ Bizler halkımızdan aldığımız güçle yerel seçimlerde yeni ilçemizin ilk belediye başkanı oldum. Halkımız bize bu konuda güvendi. Bizlerde geride bıraktığımız 4,5 yılda kimsenin yüzünü kara çıkarmadık.

7’DEN 70’E ULAŞTIK

Tüm ekiplerimizle birlikte Başiskele’nin daha güzel olması, halkının daha huzurlu ve rahat bir hayat yaşaması için gecemizi gündüzümüze kattık. Durmadık, duraklamadık. 7’den 70’e her kesim vatandaşımıza ulaştık. Başiskele’yi doğudan batıya, kuzeyden güneye değiştirdik. Yaptığımız hizmet ve yatırımlarla ilçemiz Kocaeli’de en çok konuşulan oldu.

AYNI YOLDA YÜRÜYECEĞİZ
Tabi bütün bunları sizlerden aldığımızı güç ve güvenle hayata geçirdik. Başiskele’nin yarını olan gençlerimize her zaman sahip çıktık. Onların yanında olduk. Bugün nasıl yanınızdaysak yarında aynı desteğimizi yine sizlerle sağlayacağız. Yeni yatırımlarımızla Kocaeli genelinde hep ses getirdik. Birlikte yarında aynı yolda yürümeye devam edeceğiz”

YAKLAŞIK 150 KİŞİ
Ayaz, sözlerine şöyle tamamladı: “Eksiklerimiz olabilir ama onları da hayata geçireceğiz. Özellikle Vezirçiftliği Mahallesi’ne bir mahalle konağı yapmak için çalışmalara başladık. Başiskele değişim içinde. Başiskele gelişim içinde. İlçemiz sizin gibi pırı pırıl gençlerle daha da büyüyecek.” Konuşmaların ardından yaklaşık 150 kişilik genç ekip Başkan Ayaz’a 2009 seçimlerinde olduğu gibi 2014 yerel seçimlerinde de yanında olacaklarını tam destek vereceklerini belirterek, yerel seçimlerde başarılar dilediler.

24 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR