İSU’da Dr. H. İbrahim Kahraman’a veda programı

İSU Genel Müdürlüğü, 6 yıl süreyle yönetim kurulunda yer alan Dr. Halil İbrahim Kahraman için veda programı düzenledi. İzmit Livadi Restaurant’ta ger...

BÜYÜT

İSU Genel Müdürlüğü, 6 yıl süreyle yönetim kurulunda yer alan Dr. Halil İbrahim Kahraman için veda programı düzenledi. İzmit Livadi Restaurant’ta gerçekleşen programa Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Dr. Halil İbrahim Kahraman, genel müdür yardımcıları ile daire başkanları katıldı.

 

“BÜYÜK HİZMETLERİ OLDU”

Yenilen yemeğin ardından bir konuşma yapan Genel Müdür İlhan Bayram, Dr. H.İbrahim Kahraman’ın kuruma önemli katkıları olduğunu belirterek, “Dr. H.İbrahim Bey, doktor kimliği, vatandaşlar ve sivil toplum ile ilişkilerde yönetim kurulu üyeliğinin ötesinde bir katkısı oldu. Bugüne kadar verdikleri güzel hizmet ve katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

“KENDİSİNDEN FAYDALANDIK”

Dr. H.İbrahim Kahraman ile uzun yıllara dayanan dostlukları bulunduğunu hatırlatan Başkan İbrahim Karaosmanoğlu da, “Kendisinin bilgi ve tecrübelerinden istifade ettik. Görev yaptığı 6 yılda birlikte güzel hizmetlere imza attık. Bundan sonra da her konuda beraber olacağız. Bundan sonraki yaşamında ve çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

SÜRAHİ HEDİYE ETTİ

Görev yaptığı süre boyunca çok kaliteli bir ekiple çalıştığını vurgulayan Dr. Halil İbrahim Kahraman ise yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Hem danışmanlık olarak görev yaptığım dönemde, hem İSU Genel Müdürlüğü’nü tanıdıktan sonra, başta Genel Müdür İlhan Bayram ve takım arkadaşları olarak, başarının durup dururken olmadığını, çok kaliteli bir ekip çalışmasını ürünü olduğunu gördük. Böyle bir takımın iki dönem parçası olmaktan dolayı mutluyum. Başkanımıza ve genel müdürümüze, onların şahsında çalışma arkadaşlarımızın çalışma ve gayretlerindeki başarılarının devamını dilerim. Kocaeli’deki hizmetleriniz mutlaka yad edilecek hizmetlerdir” dedi. Başkan Karaosmanoğlu, programın sonunda Halil İbrahim Kahraman’a teşekkür belgesi ile seramik sürahi takımı hediye etti.

25 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR