Körfez Belediyesi Akaryakıt İhalesi yaptı

Körfez Belediyesi 2013 yılında yapacağı hizmetlerde kullanmak üzere akaryakıt ihalesi yaptı. Muhammen bedeli 3,2 milyon lira olan ihaleye 6 firma katı...

BÜYÜT

Körfez Belediyesi 2013 yılında yapacağı hizmetlerde kullanmak üzere akaryakıt ihalesi yaptı. Muhammen bedeli 3,2 milyon lira olan ihaleye 6 firma katıldı.

Körfez Belediyesinde yapılan ihaleye Destek Hizmetleri Müdürü Selahattin Sönmez komisyon başkanlığı yaptı. İhale ile ilgili bilgi veren Selahattin Sönmez kazanan firmanın motorin ve benzini 01.01.2013 ile 31.12.2013 tarihleri arasında belediyenin istediği miktarda teslim edeceğini vurguladı. İhale Komisyonu Başkanı Selahattin Sönmez, ihaleye Pak Petrol, Alfa Petrol, Üstünler Akaryakıt Dağıtım, Tankar Petrol, Koç Petrol ve Varlı Petrol isimli firmaların katıldığını, Sönmez, ihale komisyonunun, firmaların belgelerini inceledikten sonra, ihale sonuçlarını açıklayacağını kaydetti.

HİZMET HIZI ARTTI
Her geçen gün belediye hizmetlerinin hızının arttığını vurgulayan Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan "Belediyemizce hizmetlerin gerçekleştirilmesinde kullanılan ana maddelerden biri de akaryakıttır. Belediye sınırlarımız genişleyip sorumluluk alanımız arttığı gibi araç filomuzu da sürekli yenileyip sayısını artırıyoruz. 2013 yılında yapılacak hizmetler için kullanılacak; akaryakıt ürünlerinin alımı için ihale yaptık. " dedi.

30 Kasım 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR