Derince 19 Mayıs Lisesi’nden Yazıcı’ya teşekkür

Derince 19 Mayıs Lisesi Okul Aile Birliği ve eğitimcileri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Okullarına yap...

BÜYÜT

Derince 19 Mayıs Lisesi Okul Aile Birliği ve eğitimcileri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Okullarına yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür eden okul yetkilileri Büyükşehir Belediyesi’nin eğitime verdiği desteklerden dolayı duydukları memnuniyeti ifade etti.

OKUL AİLE BİRLİĞİ DE GELDİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarette, Büyükşehir Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, Derince 19 Mayıs Lisesi Okul Müdürü Hakan Zaman, müdür yardımcısı Murat Erdoğan, Okul Aile Birliği Başkanı Nezahat Keskin ve Felsefe Öğretmeni Meliha Çağlar yer aldı.

PLAKET TAKTİM ETTİLER
Okullarına yapılan konferans salonu, şeref köşesi gibi hizmetlerden dolayı çok teşekkür eden 19 Mayıs Lisesi eğitimci ve okul aile birliği yetkilileri okullarında bu sayede öğrencilere daha kaliteli hizmet verdiklerini dile getirdi. Okul yetkilileri Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim ve öğretime verdiği katkılardan çok memnun olduklarını belirterek Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı’ya teşekkür dileklerini iletti. Okul yetkilileri ayrıca yardımlarından dolayı Büyükşehir Belediyesi Ersin Yazıcı’ya plaket takdim etti.

HİZMETLER SÜRECEK
Büyükşehir Genel Sekreteri Ersin Yazıcı ise genç nesillerin eğitimine Büyükşehir olarak çok önem verdiklerini kaydederek bu doğrultuda hizmetlerini sürdürdüklerini kaydetti. 6. Sınıf öğrencilerine laptop yardımı, LYS, YGS’de dereceye girenlere teşvik amacı ile araba ve bisiklet hediyesi, kırtasiye yardımı gibi bir çok hizmet verdiklerini ifade eden Genel Sekreter Yazıcı, bu hizmetlerin her sene artarak devam edeceğini ifade etti.

22 Haziran 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR