Kandıralı gençler: AKP’ye oy verdik ama sözlerini tutmadılar

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekilleri adayları Serhat Duyar ve Remzi Kaya, önceki gece Kandıra’nın Antaplı Köyü’ne gidererek seçmene Milli İttifak’ı...

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekilleri adayları Serhat Duyar ve Remzi Kaya, önceki gece Kandıra’nın Antaplı Köyü’ne gidererek seçmene Milli İttifak’ı anlattı. Duyar ve Kaya, seçmenden 7 Haziran’daki seçimler için Saadet Partisi’ne oy istediler. Kandıralı gençlerden destek sözü alan Duyar, “Kandıralı gençler kararını vermiş, Kandıra’da genç seçmenin tercihi belli” dedi.

 

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayları Serhat Duyar ve Remzi Kaya önceki gece Kandıra’nın Antaplı Köyü’ne gidererek seçmene seslendiler. Milletvekili adaylarına bu programda Büyük Birlik Partisi Nihat Yıldız eşlik etti. Burada Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Nihat Yıldız’ı da sevindirecek bir gelişme yaşandı. Köydeki gençler Büyük Birlik Partisi’ne geçerek rozetlerini başkandan ve milletvekili adaylarından aldılar.

 

“SÖZLERİNDE DURANLARIN YANINDAYIZ”

Gençler, Büyük Birlik Partisi’ne geçme nedenlerini de “Yerel Seçim zamanı Ünal Köken ve ekibi ‘Ak Parti’ye oy verin size iş vereceğiz’ dedi. Ama hiç biri bu sözlerini tutmadı” şeklinde açıkladılar. Gençler sözünün eri bir partiye üye olmak istedikleri için Büyük Birliği tercih ettiklerini ve oylarını Milli İttifak kadrolarına yani Saadet Partisi’ne vereceklerini ifade ettiler. Bunun üzerine Duyar ve Kaya da, Milli İttifak’ın iktidarıyla gençlerin kazanımları hakkında gençleri bilgilendirdiler. Duyar, “Kandıralı gençler kararını vermiş, Kandıra’da genç seçmenin tercihi belli” şeklinde konuştu.

24 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

nazif korkmaz - TOPRAKLARINIZI ALDILAR.....şimdi sırada neyiniz var vereceğiniz !...?...

Yanıtla . 0Beğen 24 Mayıs 11:53
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR