CHP Derince’de delegeler belirlendi

Kongre heyecanının yaşandığı CHP’de ilçelerdeki delegelerin belirlenmesi amacı ile başlayan seçimler devam ediyor. Derince’de önceki gün yapılan seçi...

Kongre heyecanının yaşandığı CHP’de ilçelerdeki delegelerin belirlenmesi amacı ile başlayan seçimler devam ediyor. Derince’de önceki gün yapılan seçimlerle beş ayrı mahallede delege seçimleri tamamlandı. Sırrıpaşa, Deniz, Çenedağ, Mersincik ve Çınarlı mahallelerinde ilçe kongresinde ve yapılacak ön seçimde oy kullanacak isimler belirlendi.

 

NET KARARINI VERMEDİ

Öte yandan Derince’de aralık ayında yapılması planlanan ilçe kongresi öncesinde adaylık için şimdiye kadar sadece mevcut başkan Nihat Değer’in adı öne çıkıyor. Henüz net görüşünü açıklamayan ilçe başkanı Değer, örgüt mensupları ve yakın çevresi ile yapacağı son değerlendirmelerin ardından adaylıkla ilgili kararını vereceğini dile getirdi.

 

SIRRIPAŞA MAHALLESİ İLÇE KONGRE DELEGELERİ

Yavuz AKBULUT

Nazlı BAYRAKÇI

Şükriye ÇAPAT

Niyazi ÇELEBİ

Muammer DİREK

Gökhan DÜNDAR

İmam GÜL

Ercan İLTER

Naciye SAFİ

İzzet SAYAN

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Zafer BULMUŞ

Yaprak BOZTEPE

Ali COŞKUN

Ali DİREK

Yasin DÜNDAR

Munise ZERMAN

Dinçer BAYRAKÇI

Hakan Taci KAYAN

Şener ARAS

Gökçen SAFİ

Erkan BEKAR

Selahattin ÇAPAT

Yasemin GÜL

Volkan KAYAR

Nazım ÖZER

Demet TOPALOĞLULLARI

Veli YENİDÜNYA

Erkan YOLOĞLU

Dilek YENİDÜNYA

Vedat MALKOÇ

Şaliye AYDIN

Özgür ÇAKMAK

Erol UTLUGÜL

Gülcan ALTINOK

İbrahim ARSLAN

İlhami SAYAN

Ali Erdem TURAN

Uygar ŞAHİN

Hasan UZUN

Ali YALÇIN

Faruk YILDIZ

Özden ZORTEYMUR

Yalçın TÜRKER

Bülent KARABULUT

Neşe GEZERER

Yeliz CİCOZ

 

DENİZ MAHALLESİ İLÇE KONGRE DELEGELERİ

Tamer AKTAŞ

Koray DALKILIÇ

Hıfsı KARSLI

Doğan LÜLECİ

Coşkun ÜÇER

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Fatma ATABEY

Aykut Mehmet GÜRSOY

Birsen KATIK

Rıza GÜVEN

Osman KALYONCU

Kurtuluş YERLİ

Yavuz ÜÇER

Birsen LÜLECİ

Murat CEBİR

 

ÇENEDAĞ MAHALLESİ İLÇE KONGRE DELEGELERİ

Yüksel AKBAL

Gül AKIN

Famile CAMGÖZ

Hasan DEMİR

Erdal ESKİN

Zinnet PAŞA

Nadime SARITAŞ

Birsen YİĞİT

Necla SAVAŞ

Döndü DİLEK

Niyazi ALGÜL

Erdal NAZ

Kenan ARMUTÇU

Adnan ATMACA

İbrahim BİNGÖL

Fadime YILDIZ

Hasan ACAR

Hasan YILDIRIM

Şahin GÜLDAĞ

Tarık APAYDIN

İbrahim COŞKUN

Mahmut ERTUNÇ

Hasan YALÇINKAYA

Davut KAYA

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Ferhat AKBAL

Hasan AKDENİZ

Şükran AZİZOĞLU

Hası BOZKIR

Ekrem BOZKURT

Ercan DEMİR

Mahmut ESKİN

Hüseyin GÜNGÖR

Nihat KATKAY

Şaziye KAYA

Umut KIRDUDU

Enver OYARDI

Hasan ÖZDEN

Alişan NAZ

Musa ŞARİK

Mehmet YAMAN

Ergin YILDIRIM

Hilmi YILDIZ

Mustafa YILDIZ

Evrim YİĞİT

Tuncay YOLOĞLU

Zeki KARAKAŞ

Zeytin YORGUN

Mustafa ABA

Tekin AKIN

Gürsel ÖNER

Turan KIZILKAYA

İsmail BABA

Barış ERGÜN

Rıfat ADA

Fatma KANMAZ

Sefa KARAHASAN

Ahmet ÖZCAN

Şükrü ÇALIK

Eyüp ERBEN

Barış ERTAŞ

Yılmaz ÖZBEKTEMUR

Ercan TOPLU

Müslüm YİLDİZ

Ergin YİLDİZ

Yasemin ÖZCAN

Nurten CENGİZ

Hasan SEZGİN

Fikret GÜDÜK

İhsan DENİZ

 

MERSİNCİK MAHALLESİ İLÇE KONGRE DELEGELERİ

Ahmet KATIRAĞ

Erkan BAYER

Nezih TOPLU

Hasan BAYINDIR

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Ahmet DÖNERKAYA

Hacı KATKAY

Emine KOLAY

Orhan ALİZ

Orhan UZUN

Satı DOĞAN

Aysun KILIÇDAROĞLU

 

ÇINARLI MAHALLESİ İLÇE KONGRE DELEGELERİ

Kerim ŞENSES

Kenan ÇİÇEK

Mustafa TOP

Ali GÜNERHAN

Mustafa ÇALIK

Sinan BAŞER

Hamza KURT

Ağabey AKBAL

Rıza Özcan ELDEN

Güli ADIYAMAN

Hasan ÇELİK

Yüksel AKIN

İbrahim BAYRAK

Hüseyin ÇELİK

Ömer GENÇ

Ali ÇİÇEK

Nurettin DOĞAN

Servet GÜNDOĞDU

İbrahim KARNIAÇIK

Nurcan BEYAZ

Veysi MİNARLI

Hasan SAĞLAM

Hüseyin YÜCE

Aki BEYTAŞ

Fadıl TÜRK

Erdal KORKMAZ

Hakan KAYA

Servet KOÇAK

Cemil YOLAÇIK

Ayhan YILDIZ

Devrem BÖLGETEKİN

Erdoğan BOZTEPE

 

ÖN SEÇİM DELEGELERİ

Eren ADIYAMAN

Hüseyin AĞIRTAŞ

Yusuf TEMİZ

Harun BALIK

Ferhat ÇELİK

Burhan CENGİZ

Cihan AKBAL

Nevin GENÇ

Sultan ÇİÇEK

Mehmet KAHVECİ

Serdal DOĞAN

Özkan OĞUZ

Hatıra BAŞER

Halit KURT

Hayati ÇALIK

Tayfun ÖZDEMİR

Özge ÇELİK

Ali ÖZKIRAL

İmam SAFİ

İsmet ÜNÇ

Cihan HÜLABİOĞLU

Necati ÜZMEZ

Fadime BİNGÖL

Sadettin AKAR

Kadim GÜNEŞ

Mihrali ÇELİK

Eylem GÜNERHAN

Fevzi ÇİFTÇİ

Saadet GÜL

Hayrunnisa GÜL

Onur AKIN

Bayram KAYA

Veli GÜLDEREN

Mustafa SAYAR

Yusuf GÜLAKDENİZ

Mustafa ŞEFKATLİ

Adem KOÇAK

Halil İbrahim BİLGAN

Güney KARADAĞ

İsmail BİR

Gökmen SAĞLAM

Kenan BÖLGETEKİN

Ceyhun AKBAL

Nimet ÇEVİK

Nuri BULUT

Zeki GÜLENER

Celal KILIÇ

İmran KOÇ

Güllü ÇELİK

Yusuf KAYA

Songül GÜNDOĞDU

Arslan UĞRAŞ

Müslüm KANAT

Yasemin ÜRKÜT

Erkan ÇİÇEK

Ahmet AKDEMİR

İlknur KARAGÖZ

Erdinç AYAZTUNA

Besra KORKMAZ

Hayri Barış BAŞKÖYLÜ

Ümit GÜNERHAN

Cevat ERSOY

Aysel BOZTEPE

14 Kasım 2015 Kocaeli- Siyaset



Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor mask
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR