TÜRSAB’a tebrik ziyareti

        Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu ve kadın meclisi üyeleri, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin G...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu ve kadın meclisi üyeleri, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm birlikteliğinde, TÜRSAB Bölge Başkanı Kadir Genç ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu. Heyeti ağırlayan Kadir Genç, Kocaeli’nin turizm sektöründe daha tanınır hale getirilmesi konusunda Kocaeli Kent Konseyi ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyacağını ifade etti.

TÜRSAB İLE İŞBİRLİĞİ

Gültekin Görüm bölge turizmine hizmet etmek amacıyla TÜRSAB ile işbirliği yapmak için görüş alışverişinde bulundu. Kocaeli Kent Konseyi’nin yapısından ve çalışmalarından bahseden Görüm, özellikle Kültür Sanat Turizm Çalışma Grubu aracılığı ile Kocaeli’de kültür sanat ve turizm adına çeşitli faaliyetler gerçekleştirdiklerini söyledi.

KOORDİNASYON İÇİNDE

Ziyarette konuşan Kadın Meclisi Başkanı Balcıoğlu, öncelikle Kadir Genç ve yönetimine başarılar dileyerek, Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak gerçekleştirdikleri kadın odaklı çalışmalardan bahsetti. Balcıoğlu, sivil toplum kuruluşları ile koordinasyon içinde olunması gerektiğine de vurgu yaptı.

İŞBİRLİĞİ İÇİNDE

Kadir Genç ise sahip olduğu doğal güzellikler, konumu ve mevcut yapısı ile Kocaeli’de turizm ve turizm ile bağlantılı ticareti ön plana çıkartacak projeleri hayata geçirmeyi hedeflediklerini söyledi. Bu manada sivil toplum örgütleri ile birlikte çalışan Kocaeli Kent Konseyi ile işbirliği içinde olmaktan memnuniyet duyacaklarını belirtti. 

04 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR