Universiade, 2017 Çin’de pazarlayacağız

2012 Universiade Düyya Üniversite Oyunları alabilmek için kentimizden Çin’e heyet gidiyor. Heyet 2011 yaz oyunlarının yapıldığı Çin’in Shenzhen kentin...

BÜYÜT

2012 Universiade Düyya Üniversite Oyunları alabilmek için kentimizden Çin’e heyet gidiyor. Heyet 2011 yaz oyunlarının yapıldığı Çin’in Shenzhen kentinde ilimizin tanıtımını yapacak. Büyükşehir Belediyesi üst düzey yöneticilerinin yer aldığı heyet, bugün yola çıkıyor.

1949 yılında kurulan FISU (Fédération Internationale du Sport Universitaire) Uluslararası Üniversite Sporları Federasyonu tarafından organize edilen ve iki yılda bir düzenlenen spor organizasyonunun 2017 yılında ilimizde yapılması için çalışmalar başlatıldı. Türkiye’nin yanı sıra Brezilya ve Tayvan da 2017 Universiade Yaz Oyunlarına talip ülkeler arasında yer alıyor. Çin’e gidecek ve burada incelemelerde bulunacak heyetteki isimler şöyle:
Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Yafes Pehlivan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, Genel Sekreter Yardımcısı Tahir Büyükakın, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Büyükşehir Belediyesi’nden Levent Atal, KOÜ Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik Yük.En.Pl.Fiz.Prof.Dr.Arif Demir, BESYO Okul Müdürü Prof. Dr. Yavuz Taşkıran, Gençlik ve Spor İl Müdürü Kenan Malkoç, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bekir Yunus Uçar, Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Umanı Zeynep Yurtoğlu Tetik, Universiade Uzmanı Zeynep Şahin, Universiade Uzmanı Bahar Ateş, İstanbul Ajans Spornet Yeşim Muderrisoğlu ve İstanbul Ajans Spornet Mine Deniz Dosdoğru. Heyetteki isimlerin bir kısmı önceden yola çıkarken, Kocaeli hakkında burada katılımcılara sunumda bulunulacağı öğrenildi.

10 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR