Çelik: Böyle kent yönetilmez

Yönetim kurulunun neredeyse tam kadro katıldığı haftalık olağan ilçe toplantısının açılışında konuşan Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çeli...

BÜYÜT

Yönetim kurulunun neredeyse tam kadro katıldığı haftalık olağan ilçe toplantısının açılışında konuşan Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, Hükümet 12 yılda faiz dünya gerçeğidir diyerek faiz lobilerini besleyen bir anlayışla her yıl 500 milyarı faiz lobisine ödeyerek bu sistemin dışına çıkmadığını gösterdiğini ifade ederek son yapılan Ak Saray diye tabir edilen yapı ile de artık ülkenin sırtında ki kamburun taşınamaz boyutlara geldiğini söyledi.

 

“HALK SARI KART GÖSTERECEK”

İsraf anlayışına dönük yapılan çalışmaların tepede ne ise aşağıda da aynı şekilde devam ettiğinin altını çizen Başkan Çelik, “Gebze’de ne görüyoruz göz boyama. Kent adeta yapboz tahtasına döndü. Dostlar alışverişte görsün mantığıyla bir kent yönetilmez. Trafik felç. Ortalık görüntü kirliliği oluşturan füzeyi andıran çelik duba mı diyelim bariyer mi diyelim adını biz koyamadık artık yapanlar bunun adını açıklasınlar. Kentte çalışma var ama dediğimiz gibi halka yönelik bir çalışma yok ranta yönelik çalışmalar çok. Bunların hepsini tespit ediyoruz. Notlarımızı alıyoruz. Çalışmalarımızı yapıyoruz şeklinde konuştu.

 

Mahalle teşkilatlarımız halkımızın sürekli içerisinde ve halkımızın sıkıntılarını dinliyor. Öyle geri dönüşler alıyoruz ki duyduklarımız karşısında yok artık bu kadar da olmaz dediğimiz zamanlar oluyor. Bunların hepsini değiştirmeye geliyoruz. Bunun ilk adımını da genel seçimlerde halkımızın desteği ile Sarı Kartı, 12 yıldır halkı göz boyama ile kandıranlara göstereceğiz. Kırımızı Kartı ise yerel seçimlerde halkımız bunlara gösterecektir. Her fırsatta her platformda söylediğimi tekrar ediyorum Başkan Köşker ilk döneminde yaptıklarını ve bu dönem yapacaklarını yanına danışmanlarını, başkan yardımcılarını, daire müdürlerini alabildiği kadar insan alsın ve bizim karşımıza çıksın bu kente neler yapmış neler yapamamış bize anlatsın. Bunu da kentimizin kanalları canlı yayınla yayınlasınlar. Yönetim halkın yanında mı yoksa halkı kandırıyor mu?” dedi.

12 Kasım 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR