Doğan’dan MHP’ye ziyaret

15 Temmuz akşamında yapılmak istenen darbeye vatandaşın dur demesi ile birlikte partiler arasında ki diyaloklar en üst seviyeye yükseldi. İzmit Beled...

15 Temmuz akşamında yapılmak istenen darbeye vatandaşın dur demesi ile birlikte partiler arasında ki diyaloklar en üst seviyeye yükseldi. İzmit Belediyesi Başkanı Nevzat Doğan, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve beraberindekiler MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve yönetim kurulunu parti binasında ziyaret ettiler.

 

ELİNDE BAYRAK OLANA KURŞUN

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Doğan “Avrupa’nın iki yüzlüğünü gördük. Avrupa karnından konuşmaya devam etmektedir. Bu yapılanları Türk milleti izlemeye devam etmektedir. Gezi olaylarında çevre güvenliğini sağlamak isteyen polislerimize Molotof atanlar, parke taşlarını sökerek atanlara müdahale etti diye canlı yayınlarla demokrasi nerede diye yayın yapanlar şimdi neredeler? Günlerce yayın yapmışlardı. Elinde bayrak olanlara kurşun atılırken, demokrasinin merkezi olan meclis bombalanmıştır. Neredeyse üzüldüklerini anlatacaklardır. Daha çok üzülecekler” dedi.

 

GENÇLERİMİZ TANKLARI DURDURDU

AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz “Milletimize karşı darbe adı altında suikast girişimi oldu. Burada milletimizin duruşu siyasi partilerin duruşuyla darbe önlendi. MHP bu noktada genel başkanından üyesine kadar herkes dik durmuştur. Bundan dolayı teşekkür ederim. Ülkemiz vatanımız tehdit altında olunca gerisi teferruat olmaktadır. Hain saldırı karşısında alanlarda herkes bulunmuştur. Her kesim sokağa çıkmıştır. Çanakkale Destanı bu süreçte yeniden yazılmıştır. Asımın nesli silahın önünde dikilmiştir. İmanı olmayanın vatan sevgisi olmaz” açıklamasında bulundu.

 

PKK NE İSE FETÖ AYNISIDIR

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz “15 Temmuz bir milattır. 12 Eylül’de bizim çocuklar kazandı diye açıklama yapanlar “15 Temmuz’da gayri meşru çocukları kazanamadı. Burada hedef milletimiz ve devletimiz olmuştur. Darbe püskürtülmüş olmaz ise burada olamazdık. O akşam ellerimizi ovuşturmadık. Sadece devletin gittiğini söyledik. Bu devlet işidir. Tek bayrak tek vatan işidir. Bütün teşkilatlar olarak 7 Ağustos tarihinde alanda olacağız. Milletin parasıyla alınan hiçbir şey millete karşı kullanılamaz. PKK ne ise FETÖ aynısıdır. Aynı şekilde yargılanmaları gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Serkan BORLAK 

05 Ağustos 2016 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR