Genç Girişimciler’den Özdağ’a ziyaret

Kocaeli Genç Girişimciler Derneği Başkanı Bilal Bozkurt ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, önceki gün Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Mura...

BÜYÜT

Kocaeli Genç Girişimciler Derneği Başkanı Bilal Bozkurt ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, önceki gün Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Murat Özdağ’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Bozkurt’a, dernek genel sekreteri Mesut Gören, yönetim kurulu üyeleri; Arif İpek, Ömer Faruk Yüre ve Ziya Baştopçu da eşlik etti.

 

PROJELER KONUŞULDU

Buluşmada ayrıca Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu’nda KOTO’yu temsilen yer alan Oğuzhan Keleş de hazır bulundu. Gerçekleşen ziyarette; derneğin faaliyetleri ve KOTO Genç Girişimciler Kurulu ile yapılabilecek ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Ekonomik kalkınmayı hızlandıran girişimcilik faaliyetlerinin desteklenmesinin önemine vurgu yapan ve odanın da girişimcilik faaliyetleri ile ilgili bilgi veren Başkan Özdağ, “Kentimizin ve ülkemizin gelecek hedeflerine ulaşılması için genç girişimcilerimize büyük görevler düşüyor. Genç girişimcilerin iş dünyasına kazandırılmasında ve aile şirketlerinin sürdürülebilir başarıya ulaşmasında KOTO Genç Girişimciler Kurulu üyelerimizle birlikte başarılı çalışmalar gerçekleştireceğinize inanıyorum. Bizler de Kocaeli Ticaret Odası olarak girişimcilik faaliyetlerini destekliyoruz” dedi.

 

“EĞİTİMLER SÜRÜYOR”

İŞKUR ile yaptığımız protokol gereğince, KOTO Akademi’de aralık ayı sonuna kadar 750 girişimci adayına Sertifikalı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi vereceklerini dile getiren Özdağ, şöyle konuştu: “Genç girişimcilerimizin dernek çatısı altında bir araya gelmesi de sevindiren bir gelişme. Her çalışmanızda yanınızda olacağız.” Dernek başkanı Bilal Bozkurt da, KOTO’nun vizyoner projelerle genç girişimcilere ışık tuttuğunu belirterek teşekkür etti.

13 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR