Şampiyon takımlara madalya ve kupaları törenle verildi

      Gölcük Belediyesinin Gölcük’te Öğrenci Olmak projesi kapsamında Gölcük Belediyesi,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe M...

BÜYÜT

 

 

 

Gölcük Belediyesinin Gölcük’te Öğrenci Olmak projesi kapsamında Gölcük Belediyesi,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğince gerçekleştirilen, Ulusal Egemenlik Kupası Futbol Turnuvası sonuçlandı. Şampiyon takımlara madalya ve kupaları Gölcük Belediyesinin Kavaklıdaki Spor tesislerinde oynanan Final maçları sonunda gerçekleştirilen törenle takdim edildi.

 

Törene Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Hakan Aksoy, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Taşdelen, Belediye Birim Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğrenciler ve veliler katıldı.

 

Turnuvaya Yıldızlar Kategorisinde 23 Okuldan 322 Öğrenci, Küçükler Kategorisinde 14 Okuldan 196 Öğrenci olmak üzere toplamda 37 Okuldan 518 Öğrenci katıldı. Törende bir konuşma yapan Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Yapılan bu güzel organizasyondan dolayı Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeşe, Belediye görevlilerine, Hakem olarak görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenlerimize, Sporcu Öğrencilerimize teşekkür ediyorum dedi.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük’te Öğrenci Olmak projesi kapsamında Gölcük Belediyesi,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğince başarıyla gerçekleştirilen, Ulusal Egemenlik Kupası Futbol Turnuvasına katılan emek veren herkese teşekkür ediyorum. Sporu fair play anlayışı içinde oynayan ,mücadele eden tüm takım sporcularına,antrenörlerine teşekkür ediyorum. Sporun ve Sporcunun her zaman yanındayız,destek vermeye devam edeceğiz dedi.

 

Konuşmaların ardından yapılan Madalya ve Kupa takdim töreninde sırasıyla,

 

Küçük Erkekler’de 1. Atatürk Ortaokulu,2. Gölcük Ortaokulu,3. Dumlupınar Ortaokulu oldu. Takımlara Madalya ve Kupalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Hakan Aksoy ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Taşdelen takdim etti.

 

Yıldız Kızlarda, 1. Pirireis İlkokulu, 2.Kavaklı Şehit Adem Başoğlu Ortaokulu,3.Saraylı İlköğretim Okulu oldu. Takımlara Madalya ve Kupalarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir takdim etti.

 

Yıldız Erkeklerde, 1. Yazlık Tabosan, 2.Pirireis İlkokulu,3. Oyak Ortaokulu oldu. Takımlara Madalya ve Kupalarını Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş takdim etti.

 

Turnuva Maçlarında görev yapan Komite Başkanı Hüseyin Seyhan ve Hakem olarak görev yapan Beden Eğitim Öğretmenlerine Teşekkür Belgelerini Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci takdim etti.

 

25 Nisan 2014 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR