Türkkan: Türk milletini çökertme planını bozacağız

Horuzum Köyü’nü ziyaret eden MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, “Türk milleti ülkesinin bölünmesine müsaade etmez. Milletimiz bu gidişata b...

BÜYÜT

Horuzum Köyü’nü ziyaret eden MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, “Türk milleti ülkesinin bölünmesine müsaade etmez. Milletimiz bu gidişata bir dur diyecek ve hep birlikte AKP hükümetinin gidişine şahitlik edeceğiz. Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü ve kalkınması için bize oy verin”dedi.

MHP MYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan, Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Körfez Şubesi’nin konuğu oldu. Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan’a milletvekili adayları avukat Hilal Elmas, Çağdaş Duyar ve Filiz Kıymaz ile Körfez İlçe Teşkilat Başkanı Ahmet Mercan eşlik etti.

MHP’YE DESTEK VERİN
Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Körfez Şube Başkanı İlhan Topaloğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Kocaeli Milletvekili Adayı Lütfü Türkkan kısa bir konuşma yaparak şunları söyledi. “Bizim verdiğimiz mücadele ne milletvekili, ne de iktidar olma mücadelesidir. Biz ülkemizin bölünmesinin önüne geçmek için, istiklal mücadelesi veriyoruz. 12 Haziran seçimleri sonrasında Türkiye ya istiklaline kavuşacak, ya da tarih sahnesinden silinecek. Oy almak için vatanı bölmeye gerek var mı? Sorarım size. Bizler vatan kaybetmenin ne demek olduğunu iyi biliriz. Sandığa giderken gereken hassasiyeti göstereceğinize inanıyorum. Bize destek verin, MHP’ye oy verin.”

TEK ENGEL BAHÇELİ
Daha sonra Körfez Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleşen Ülkü Ocakları gecesine katılan Türkkan’ın son durağı Kul Mahmut Divanı Horuzum Köyü oldu. Horozum Köyü Muhtarı İsmail Kamış ve köylüler tarafından karşılanan Lütfü Türkkan, yaptığı konuşmada, “Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları net bir şekilde görüyoruz. Çünkü biz bu filmi daha önce izlemiştik. Amaç sokak çatışmasını başlatmaktır. Bunun önündeki tek engel liderimiz Devlet Bahçeli’dir” dedi.

AKP DAĞILACAK
Türkkan, “Yapılan provokasyonlara alet olmayacağız. Türk milleti ülkesinin bölünmesine müsaade etmez. Milletimiz bu gidişata bir dur diyecek ve hep birlikte AKP hükümetinin gidişine şahitlik edeceğiz. Çıkarları çerçevesinde bir araya gelen insanların partisi AKP, en fazla bir dönem sonra çil yavrusu gibi dağılacak. Türk milletini çökertme planını bozmaya geliyoruz. Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü ve kalkınması için bize oy verin.”

07 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR