Aydın: Genç nesilleri çökerttiler

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın, İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen aylık divan toplantısına katılmak için Kocaeli'ye...

BÜYÜT

Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın, İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen aylık divan toplantısına katılmak için Kocaeli'ye geldi. Aydın, toplantı öncesi geçtiğimiz Temmuz ayında denizde boğularak hayatını kaybeden Gebze Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi Ali Lal'ın ailesini ziyaret etti. Ziyaretin ardından divan toplantısının yapılacağı salona gelen Aydın büyük bir coşku ile karşılandı.


‘MÜSLÜMAN MÜSLÜMAN’I ÖLDÜRÜYOR’

Fatih Aydın, Kocaeli il ve ilçe teşkilatlarının çalışmalarını inceledikten sonra gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Son zamanlarda sınırımızda yaşanan olayların ülkemiz adına hiç iç açıcı olmadığını hatırlatan Aydın, “Son zamanlarda ülke sınırımızda çatışmalar çıkıyor, Suriye'de Müslüman Müslüman’ı öldürüyor, IŞID, insanları öldürüyor. Artık insanlığa saadet gelmesi için İslam Birliğinin kurulması lazım” dedi.


‘BİZLERİ ZEHİRLİYORLAR’

Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik durum hakkında da bilgi veren Aydın,  “Şuanda gıda sektörüne, tarım sektörüne İsrail hakim durumda. Türkiye bir tarım ülkesi olmasına rağmen küçücük bir ülke olan İsrail bizim tarım piyasamızı ele almış durumda. Türkiye olarak tohumu İsrail’den alıyoruz. Yediklerimizi İsrail belirliyor, zihin kodlarımızla oynuyorlar. İnsanlar yedikçe zehirleniyor, kısırlaşıyor. Bu durumdan dolayı insanlar hemen hastanelere , hastaneden de eczaneye koşuyorlar. İlaç piyasası da Yahudinin elinde. İlaçlarla da bizleri zehirliyorlar” dedi.

 

'GENÇLİĞİMİZİ ÇÖKERTİYORLAR'

Fatih Aydın son olarak, “Eğitim alanında da AB'ye bağlı durumdayız. AB müfredatını çocuklarımıza okutuyorlar. Kültürümüze, medeniyetimize, inancımıza ait hiç bir konu yok. Çocuklarımız, gençlerimiz maneviyatsızlaştırılıyor. Maneviyatsız bir gençlik çökmeye mahkumdur. Bu şekilde verilen eğitim ile ve bizim kültürümüzle hiç bir ilgisi olmayan dizilerle genç nesilleri çökerttiler” ifadelerine yer verdi.

30 Eylül 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR