Türkkan: Belediyeler çapsızların elinde

Aday listelerinin açıklanmasıyla birlikte seçim çalışmalarına başlayan MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, ziyaretlerini aralıksız şekilde sürdürü...

Aday listelerinin açıklanmasıyla birlikte seçim çalışmalarına başlayan MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, ziyaretlerini aralıksız şekilde sürdürüyor. Her gün başka bir ilçeyi dolaşan Türkkan, önceki günü Derince’de geçirdi. Yıldırım Camii’nde cuma namazını kıldıktan sonra cemaate yemek dağıtan Türkkan ilçe yöneticileriyle birlikte Derince’yi karış karış gezdi.

 

SİTE TOPLANTISI

Çok sayıda sivil toplum kuruluşunu ziyaret eden Türkkan, cuma pazarında da incelemelerde bulundu. Türkkan, Yavuz Sultan Mahallesi’nde site toplantılarına katıldı. Buralarda yaptığı konuşmalarda ülke gündemini ve yaklaşan seçimleri değerlendiren Türkkan’ın hedefinde Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve ilçe belediye başkanları vardı.

 

BELEDİYELER ÇAPSIZ

Yerel yönetimlere yönelik eleştirilerde bulunan MHP’li Lütfü Türkkan, “Böyle bir şehircilik anlayışı Anadolu’nun en ücra köşesinde bile yok. Bu kadar çapsız, vizyonsuz yöneticilerin yönettiği bir şehirde ulaşım en büyük sorunlardan biridir. Tramvayı olan, ama hattı olmayan bir şehirde ulaşım sorunu olmasına çok şaşırmamak lazım” diye konuştu.

25 Nisan 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR