Bilgievi öğrencilerinden akıllı bisiklet turu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 1’inci ve 8’inci sınıf öğrencilerine okul sonrası eğitim desteği veren Bilgi Evleri, sosyal ve kültürel etkinlikler...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin 1’inci ve 8’inci sınıf öğrencilerine okul sonrası eğitim desteği veren Bilgi Evleri, sosyal ve kültürel etkinliklere devam ediyor.  13 noktada 20 bin’in üzerinde kayıtlı öğrenciye hizmet veren Bilgi Evleri’nin öğrencilere zaman zaman kültürel etkinliklerde de bir araya getiriyor. Bu kapsamda Derince Ertuğrul Gazi Bilgievi öğrencileri Sekapark gezdiler. Öğrenciler Sekapark’ta akıllı bisiklet uygulamasını yerinde görerek deneme fırsatı buldular. Sekapark’ı akıllı bisikletlerle dolaşan öğrenciler keyifli anlar geçirdiler.


SAĞLIKLI YAŞAMA DİKKAT ÇEKTİLER

Derince’de hizmet veren Ertuğrul Gazi Bilgievi öğrencileri, Büyükşehir Belediyesi’nin, yeni ve modern ulaşım aracı olan akıllı bisiklet uygulamasıyla buluştu. İzmit’te 15 istasyon ve 120 bisikletle hizmet veren Kocaeli Akıllı Bisiklet Sistemi (KOBİS) ilgi görmeye devam ediyor. Derince Esentepe’de faaliyet gösteren Ertuğrul Gazi Bilgievi öğrencileri Sekapark’ta Akıllı Bisikletlere binerek, sağlıklı yaşama ve trafiksiz bir hayata dikkat çekmek için pedallara asıldılar.


YEŞİLİN İÇİNDE BİSİKLET KEYFİ

Ertuğrul Gazi Bilgievi öğrencileri, şehir ulaşımını önemli ölçüde kolaylaştıran akıllı bisiklet uygulamasına ilgi gösterdiler. Sekapark’ta denizin ve parkın tadını çıkaran öğrenciler kendileri için ayrılmış yollarda güvenli bisiklet kullanmanın keyfini yaşadılar. Bilgievi öğrencileri, akıllı bisiklet uygulamasını çok beğendiklerini söyleyerek Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

30 Ekim 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR