İzoff Kocaeli resmileşti

    Grup çalışmalarını 2006 yılından bugüne kadar yürüten   İzoff Kocaeli Off-Road grubu, resmileşmek adına 27 Mayıs tarihinde dernek kurarak geçtiğim...

BÜYÜT

 

 

Grup çalışmalarını 2006 yılından bugüne kadar yürüten   İzoff Kocaeli Off-Road grubu, resmileşmek adına 27 Mayıs tarihinde dernek kurarak geçtiğimiz günlerde de 1. Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Dernek Başkanı olarak M. Cihan Yıldırım seçilirken şu an derneğin 30 üyesi bulunmakta.

SÖZÜ GEÇEN TOPLULUK

Asıl faaliyet konusu off-road olan dernek, çalışmalarını daha etkin hale getirmek ve gelişim sağlamak amacıyla üye çalışmaları yapmakta. Sadece hobi ve eğlence amacı gütmeyen, bu bağlamda kamu kuruluşları, acil kurtarma ekipleri ve sivil savunma ekiplerine üyeleri ve araçlarıyla destek vererek kentte daima sözü geçen bir topluluk olmuştur.

GÖNÜLLÜ OLARAK

Doğa sporlarını gönüllü olarak ülkemiz geneline yayan ve topluma faydalı faaliyetlerde bulunan derneğin 1 Olağan Genel Kurulu’nda Divan Başkanlığına Fatih Yazıcı seçilirken katip üyeliklere Mesut Akkoç ve Berk Güneri üstlendi. Kuruluş aşamasında derneğin 30 üyesi bulunurken Dernek Başkanı olarak M. Cihan Yıldırım seçildi.

Yönetim kurulu;

M. Cihan Yıldırım

Fatih Yazıcı

Atalay Kaya

Sait Ertuğ

Abdülkerim Can

Denetleme kurulu;

 Mesut Akkoç

Gökhan Durmuş

Batuhan Muharrem Sakaoğlu

Yurtiçi ve yurtdışı federasyon temsilciliği;

M.Cihan Yıldırım

Mustafa Özdağ

Atalay Kaya

18 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR