Cihan Hastanesi’nden hemşirelere kutlama

Kokteylde en deneyimli ve en genç hemşireye hediye takdimi yapıldı Özel Cihan Hastanesi tarafından Hemşireler Günü nedeniyle kokteyl düzenlendi. Has...

Kokteylde en deneyimli ve en genç hemşireye hediye takdimi yapıldı

Özel Cihan Hastanesi tarafından Hemşireler Günü nedeniyle kokteyl düzenlendi. Hastane binasında gerçekleştirilen kokteyle Başhekim Ortopedi Uzman Doktoru Ali Hürmeydan, hemşireler ve diğer sağlık çalışanları katıldı.

 

“ÖNEMLİ VE ZOR BİR MESLEK”

Tüm hemşirelerin, Hemşireler Günü’nü kutlayan Ali Hürmeydan, “Toplumsal şiddetin arttığı dönemlerde şiddet mağduru olan sağlık çalışanlarının ve insanlığın her döneminde hayati rol üstlenen hemşirelerin, zor ve önemli bir mesleği icra ettiği unutulmamalıdır” dedi.

 

BAŞARILAR DİLEDİ

Hürmeydan, “Sağlık hizmetlerinin bugünlere gelmesinde büyük katkısı olan, ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde mesleğini icra etmeye çalışan tüm hemşirelerimizin haftasını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” ifadesine yer verdi.

 

HEDİYELER VERİLDİ

Kokteylde Cihan Hastanesi’nin meslekte en deneyimli hemşiresi ve ameliyathane sorumluluğunu da yapan Nimet Özgören ile en genç hemşiresi olan Gülşen İrem Koçlu’ya çeşitli hediyeler takdim edildi.

16 Mayıs 2016 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR