Sanayi esnafından Baran’a destek

    Yarımca Sanayi Sitesi Kooperatifindeki kahvaltı ile başlayan program daha sonra sanayi esnafını ziyaret ederek devam etti. Yarımca Sanayi Sitesi K...

BÜYÜT

 

 

Yarımca Sanayi Sitesi Kooperatifindeki kahvaltı ile başlayan program daha sonra sanayi esnafını ziyaret ederek devam etti. Yarımca Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Alaattin Alpergil sanayi esnafının sorunlarından bahsederek, “Belediyemizden memnunuz bir takım sorunlar elbette ki var, siz de bu sorunları çözmek için geliyorsunuz” şeklinde konuştu.

İLÇENİN KALKINMASI

Körfez Belediye Başkan Adayı İsmail Baran, “Sanayimiz ilçemizin kalkınması için çok önemli bir faktör, bunun bilincindeyiz. Sanayi esnafımız için hazırladığımız projeleri hayata geçirmek için var gücümüzle çalışacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz vakit aşılmayacak hiç sorun yoktur, sizler bugün bizim yanımızdasınız sadece seçim sürecinde değil her zaman halkımızda iç içe olarak çalışacağız” şeklinde konuştu.

“BAŞ TACIMIZSINIZ”

Sanayi esnafını tek tek dolaşan Baran, “Sizler bizim baş tacımızsınız. Sizlerin desteği ile hem sanayimizi hem de Körfez’imizi daha güzel yerlere getireceğiz. Hiçbir esnafımızı mağdur etmeden bugün olduğu gibi yarın da sizleri dinleyip sorunları gidereceğiz. Siz halkımıza hizmet etmek Hakka hizmet etmek demektir, çıktığımız bu yolun vebalinin ne kadar büyük olduğunu biliyoruz onun bilincinde olduğumuz için en iyi şekilde çalışacağız” dedi. 

28 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR