Mustafa hoca emekliye ayrıldı

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi AD önceki Başkanı Prof. Dr. Mustafa Dülger, düzenlenen tören ile emekliye ayrıldı.Prof. Dr. Mustafa D...

BÜYÜT

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi AD önceki Başkanı Prof. Dr. Mustafa Dülger, düzenlenen tören ile emekliye ayrıldı.
Prof. Dr. Mustafa Dülger emekliliğe uğurlanırken, Rektör Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şükrü Hatun, üniversite akademik ve idari yönetimi, akademisyenler, öğrenciler ve Prof. Dr. Mustafa Dülger’in ailesinin katıldığı törende zaman zaman duygu dolu anlar yaşandı.

DUYGU DOLU ANLAR
Rumeli türküleri ile başlayan törende, Tıp Fakültesi Genel Cerrahi AD Başkanı Prof. Dr. Zafer Utkan, Prof. Dr. Mustafa Dülger’in özgeçmişi ile ilgili bilgiler verdi. Zaman zaman duygu dolu anların yaşandığı törende Rektör Prof. Dr. Komsuoğlu, “İmece usulü ile büyük emekler verilerek kurulan ve şu an Türkiye’nin en iyi Tıp Fakültesi olan fakültemizde Mustafa Hoca’nın da büyük emekleri vardır. Size minnet borçluyuz” dedi. Dekan Prof. Dr. Hatun ise, “Bu yıl düzenlediğimiz 3. emeklilik töreni. Onların yerini doldurmakta güçlük çekeceğiz” şeklinde konuştu. Törende son olarak Prof. Dr. Mustafa Dülger, “41 yıllık meslek hayatımı noktaladığım bugünde hem mutluluğu hem hüznü bir arada yaşıyorum. Bugünü benimle paylaşmak için buraya geldiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Bu bir yol ayrımı olsa da kalbim, aklım, gözüm hep burada olacak” dedi.

18 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR