BAŞKAN DOĞAN’A ZİYARETÇİ AKINI

Günün büyük bir bölümünü mahalle ziyaretleri ve proje incelemeleri ile makam dışında geçiren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan makamda olduğu za...

BÜYÜT

Günün büyük bir bölümünü mahalle ziyaretleri ve proje incelemeleri ile makam dışında geçiren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan makamda olduğu zaman diliminde adeta ziyaretçi akınına uğruyor. Gelen her ziyaret talebine olumlu yanıt veren Başkan Doğan’ın geçtiğimiz günlerde de ziyaretçileri oldukça fazlaydı.

İZMİT ÇOK ŞANSLI

6 Mayısta yapılan genel kurulda yeni yönetim kurulunu oluşturan Kocaeli Diş Hekimleri Odası İzmit Belediye Başkanı Doğan’ı makamında ziyaret etti. Yönetim adına söz alan Kocaeli Diş Hekimleri odası Başkanı Nilgün Özyuva sağlık konusunda uzman bir belediye başkanına sahip olduğu için İzmit’in çok şanslı olduğunu bildirerek Doğan’a çalışmalarında başarılar diledi.

KURUMLAR DUYARLI OLMALI

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın bir başka konuğu da Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Sıla Akhan oldu. Hepatit konusunda bilinçlendirme çalışmalarının yapılması gerektiğini belirten Akhan’a Başkan Doğan sağlık konusunda yapılacak her çalışmanın destekçisi olduklarını ifade etti.

İZMİT SAĞLIK MÜDÜRÜ TANIŞMAYA GELDİ

Geçtiğimiz haftalarda kurulan İzmit İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Dr Muhammet Duran Belediye Başkanı Doğan’ı makamında ziyaret etti. Kendisini ziyaret eden Duran’a görevinde başarılar dileyen Doğan “ İzmit sağlık konusunda ileri bir noktada. İzmit’e hizmet eden her kurumdan olduğu gibi İlçe Sağlık Müdürlüğü’nden de kusursuz hizmet bekliyoruz. Bizde kendilerine her zaman destek olmaya hazırız” dedi.

BAŞKANI PİKNİĞE DAVET ETTİLER

Kocaeli Ordulular Vakfı Başkanı Abdullah Ateş, 27 Mayıs Pazar Günü düzenleyecekleri pikniğe başkan Doğan’ı davet etti. Daveti iletmek adına Doğan’ı makamında ziyaret eden Vakıf Başkanı Ateş’e vakıf yöneticileri Yunus Arıcan ve İsa Solakoğlu’nun yanı sıra İzmit Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Kılıç eşlik etti.

24 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR