MHP Derince Çınarlı Mahalle Temsilciliği ve Seçim Bürosunu açtı

MHP Derince İlçe Teşkilatı Çınarlı Mahallesi'nde Mahalle Temsilcilik Bürosu ve aynı zamanda Seçim Bürosunu açtı. Açılışta konuşan MHP İl Başkanı Celal...

BÜYÜT

MHP Derince İlçe Teşkilatı Çınarlı Mahallesi'nde Mahalle Temsilcilik Bürosu ve aynı zamanda Seçim Bürosunu açtı. Açılışta konuşan MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak üç aylara denk gelen seçimlerde mühürü üç hilale basın, mübarek Recep Ayı'nda, Recep’den kurtulun” dedi.

MHP Derince İlçe Teşkilatı Çınarlı Mahallesi'nde mahalle temsilcilik bürosu açtı. Aynı zamanda seçim irtibat bürosu da olarak kullanılacak olan büro açılışıyla MHP ilçede ilk seçim bürosu açan parti oldu. Çınarlı Mahallesi Önder Caddesi No: 105 adresine açılan büronun açılışına MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanı Emin Şimşek, Milletvekili aday adaylarından Ruhi Çavdar, Kemal Köse, Kader Garipoğlu, Dicle Akın, Zekai Kahyaoğlu, Aygutşat Selçuk, Rıza Ağdağ, İsmail Kurt, Zeki Yaşar, Veysel Çelik, Erinç Gürbüz, ilçe yöneticileri ve partililer katıldı. Büronun açılış kurdelesini partililer birlikte kesti.

KÖSE KOCAELİ’DEN 6 İSTEDİ
Açılış sonrasında partililer hep birlikte Çınarlı Mahallesi mahalle temsilcilik bürosunda kahvaltı yaptı. Kahvaltıdan sonra açılışa katılan aday adayları tek tek söz alarak kendilerini tanıttı. Aday adaylarından Rıza Ağdağ açılan temsilciliğin hayırlı olmasını dileyerek, “Bahçeli başbakan olduktan sonra hepimiz milletvekiliyiz” dedi. Aday adaylarından Kemal Köse de 276 vekil ile meclise girmeleri gerektiğini bu yüzden Kocaeli'den 6 vekil çıkarmaları gerektiğini söyledi.

AKP MHP'DEN ÇEKİNİYOR
Aday adaylarından Erinç Gürbüz iktidarın MHP'den çekindiğini söyledi ve “AKP kendi yollarını kesecek tek parti olarak MHP'yi görüyor. 13 Haziran sabahı MHP iktidarı ile uyanacağız. Bizlere hız, inanç ve kararlılık gerek” dedi. Yine aday adaylarından Veysel Çelik de ülkenin jandarmalığına değil iktidarına talip olduklarını söyledi ve vekil seçildiği taktirde ilk vekil maaşını il ve ilçe teşkilatlarına dağıtacağını ifade etti.

RECEP AYINDA RECEP’TEN KURTULUN
Açılışın kapanış konuşmasını ise MHP İl Başkanı Celalettin Yaylak yaptı. Yaylak, “Partimizin aday adaylarına minnettarım. Hiçbirinin bir sıra beklentisi yok. Bugün açılışını yaptığımız büro mahalle için önemli bir adım. Biz MHP'nin bayrağını daha yukarı çıkaracağız. Şımarık bir AKP iktidarı var. 12 Haziran seçimleri mübarek üç aylara denk geliyor. Mübarek üç aylarda mühürü üç hilale vurun, Recep ayında Recep’den kurtulun” dedi. Yaylak’ın bu konuşması uzun süre alkışlandı. Konuşmalar sonrasında İl Başkanı Celalettin Yaylak ve İlçe Başkanı Emin Şimşek tarafından mahalle temsilcisi Necmi Sevemez'e yetki belgesi takdim edildi.

04 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR