Başiskele Belediye Personeli, Ayaz’a memnuniyetini dile getirdi

BİAŞ Şirket Personeli ve kadrolu personeli kapsayan sözleşmenin iyi şartlarda bitmesi, bayramdan önce sözleşme farklarının ve bayram paralarının öden...

BÜYÜT

BİAŞ Şirket Personeli ve kadrolu personeli kapsayan sözleşmenin iyi şartlarda bitmesi, bayramdan önce sözleşme farklarının ve bayram paralarının ödenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek bizzat Başkan Ayaz’a teşekkürlerini ilettiler.

 

İş huzuru ve barışın daim olduğu, hizmet kalitesinin her geçen gün arttığı Başiskele’de belediye çalışanı yaklaşık 250 kişi öğle paydosunda Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’la makam odasında bir araya geldi. Sendika temsilcilerinin de hazır bulunduğu ziyarette işçiler ve Belediye Başkanı arasında keyifli sohbetler edildi.

 

UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

Belediye olarak memur ve işçiler ile uyum içerisinde çalıştıklarını belirten Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz bu uyumunda Başiskele’ye hizmet olarak yansıdığını, Başiskele’ye yapılan kalıcı hizmetlerde işçilerin büyük payının olduğunu söyledi. "Birlik ve beraberlik içerisinde ulaşamayacağımız hedef yoktur" diyen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz "Başiskele halkına en iyi hizmeti sunmak için personelimizle birlikte tek vücut olarak azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

29 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR