Asker yardımını yanlış gösterdiler

    AKP İzmit İlçe Teşkilatı’nın Sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldiği kahvaltı programı dün Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın ka...

 

 

AKP İzmit İlçe Teşkilatı’nın Sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldiği kahvaltı programı dün Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın katılımıyla Antikkapı Restoran’da gerçekleştirildi. Programda İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ve AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve SKT temsilcileri hazır bulundu. 

NAKIŞ NAKIŞ İŞLEDİK

Programda Nevzat Doğan, 30 Mart seçimlerinin şehrin, ülkenin ve çocuklarımızın geleceği demek olduğunu belirterek, “Kaynaklar iyi yönetilirse ve doğru kararlar alınırsa nereden nereye gelineceğini biliyoruz. İzmit’te 10 yılda şehrin nereden nereye geldiğini biliyorsunuz. Her tarafı su basan ve yüzülerek geçilen bir yerdi. Biz 10 yıldır bu şehri nakış nakış işledik. Zayıf kaldığımız yönlerimiz vardır ama onu tamamlayacak enerjimiz var. Yeni dönemde otopark sorunlarımızı çözümleyeceğiz. İstihdam yönünde güzel projelerimiz var. Bilgi teknolojileri üretip satan ve 1 milyon turistin gezeceği bir İzmit olacağız” dedi.

ÇOK ÇİRKİN İDDİALAR

Bazı kişilerin çok mesnetsiz iddialarda ve afaki vaatlerde bulunduğunu da ekleyen Doğan, “İzmit Belediyesi’nin bütçesinden seçim çalışmalarımızı sürdürüyormuşuz gibi çok çirkin iddialar var. Oğlu askerlere gidene ve maddi durumu iyi olmayan ailelerimize asker maaşı bağlıyoruz. Gerekli incelemeler, imza attığımız kararlar ve meclis yetkisiyle yapılan bu yardımları bugüne kadar konuşmadık bile. Çünkü bu siyaset malzemesi yapılıyor. Askerlerimizin ailelerine yapılan yardımı böyle yanlış göstermelerini kınıyorum” diyerek “AKP vatandaşa seçim parası dağıtıyor” başlıklı haberleri eleştirdi. 

28 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR