Kocaeli Üniversitesi şehirle bütünleşecek!

Başkan Doğan’ın sıcak karşılamasının ardından sohbet eden ikili “Bütün amacımız halkımıza, milletimize, ülkemize güzel hizmetler yapmaktır” mesajını...

Başkan Doğan’ın sıcak karşılamasının ardından sohbet eden ikili “Bütün amacımız halkımıza, milletimize, ülkemize güzel hizmetler yapmaktır” mesajını verdiler.

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ziyarette yaptığı açıklamada, “Eski meslektaşımız ve gönül dostumuz olan başkanımıza bir nezaket ziyaretinde bulunmak istedim. Kendisiyle üniversite ve kent işbirliği için uyumlu bir süreç içerisindeyiz. Hem üniversitemizi hem de şehrimizi daha iyiye, daha güzele taşımak adına önemli projelerimiz var. Bu projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldik” dedi.

 

“DAHA İLERİYE TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞYORUZ”

Şehrin lokomotifi olarak gördüğü üniversitenin rektörünü, meslektaşını ağırlamaktan büyük onur ve mutluluk duyduğunu belirten Başkan Doğan da, “Rektörümüzle uzun yıllara dayanan bir tanışıklığımız var. Hekimlik dönemimizde de birlikte çok güzel işlere imza attık.  Şimdi de Türkiye’nin gözbebeği olan üniversitemizi daha ileriye götürmek için çalışmalarda bulunuyor.


“BİLİM YUVASI ÜNİVERSİTE”

Kocaeli Üniversitemizin önce şehrimize, sonra ülkemize güzel hizmetler yapması için birlikte çalışmalarda bulunacağız. Üniversitemizin özellikle şehirle bütünleşmesi açısında çalışmalarımız devam ediyor. Bu amaçla biz de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ellimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz. İzmit Belediyesi olarak üniversitemizin bilim yuvası özelliğinden de istifade ederek şehrimizi daha bilimsel yapmak istiyoruz. Vatandaşlarımıza daha teknolojik daha çağdaş imkânlar sunmak istiyoruz. Daha önce üniversitemizde bir çorba çeşmesi açmıştık bu dönemde de yine ikinci bir çorba çeşmesi talebi var. Biz de gerekli çalışmalarımızı başlattık” şeklinde konuştu.

 

"ÜNİVERSİTEYE MESCİT"

Üniversite hastanesi içerisinde ki mevcut mescidin yetersiz olduğunu da belirten Doğan  “İçerisindeki şartların vatandaşlarımız için yetersiz olduğunu bize ilettiler, bizde hemen çalışmalara başladık. Kısa süre içerisinde üniversitemiz çok güzel bir mescide kavuşacak. Bütün amacımız halkımıza milletimize, ülkemize güzel hizmetler yapmaktır” dedi.

17 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Şahin Yaraşır - Kocaeli Üniversitemizin rektörü Sayın Sadettin Hocamızın, yine Kocaeli ilimizin en büyük ilçelerimizden olan İzmit Belediye Başkanımız Sayın Nevzat Doğan'ın ziyaretleri en başta şehrimizi ve bölgemizi mutlu etmektedir. Bu ziyaretlerde şehrimiz ve bölgemiz için proje üretildiğini de ayrıca memnuniyetle öğreniyoruz. Allah Razı Olsun Yöneticilerimizden.

Yanıtla . 0Beğen 17 Mart 11:31
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR