2500 köye, 250.000 kitap

2009 yılında Tarım Seferberliği kapsamında T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile DenizBank işbirliğiyle hayat bulan “1000 Köye 100.000 Kitap” projesi...

BÜYÜT

2009 yılında Tarım Seferberliği kapsamında T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile DenizBank işbirliğiyle hayat bulan “1000 Köye 100.000 Kitap” projesi büyüyerek devam ediyor. “2500 Köye 250.000 Kitap” Projesinde kitap teslimleri bu kez İzmit’te yapıldı.

Yeni kitap teslimleri için önceki gün İzmit Tarım İl Müdürlüğü’nde basın toplantısı düzenlendi. Kitapların DenizBank İşletme ve Tarım Bankacılığı Marmara Bölge Satış Müdürü Gökhan Temotaş tarafından teslim edildiği toplantıda İzmit Tarım İl Müdürü Abdullah Öztürk, DenizBank İzmit Şube Müdürü Faruk Yıldırım, DenizBank Tarım Bankacılığı Marmara Bölge Sorumlusu Özkan Özdamar, tarım ilçe müdürleri, kitap dağıtımı yapılacak köylerin tarım danışmanları ve köy muhtarları hazır bulundu.

DESTEK VERİYORUZ
DenizBank İşletme ve Tarım Bankacılığı Marmara Bölge Satış Müdürü Gökhan Temotaş, sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde imza attıkları kampanya ile ilgili olarak yaptığı açıklamada tarıma verdikleri finansal desteğin yanı sıra üreticilerin sosyal hayatlarına da destek verdiklerine ve üretimin daha verimli yapılabilmesi için üreticilerin bilinçlendirilmesine katkı sağlamaya çalıştıklarına dikkat çekti.

08 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR