Başkan Üzülmez, TDBB Yönetim Kurulu Toplantısı İçin Kıbrıs’ta

TDBB yönetim kurulu üyesi de olan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun başkanlığın...

BÜYÜT

TDBB yönetim kurulu üyesi de olan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun başkanlığını yaptığı Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin Güzelyurt Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Temmuz ayı yönetim kurulu toplantısına katıldı.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen birliğin yönetim kurulu toplantısı 22 Temmuz 2015 tarihinde Güzelyurt Belediyesi ev sahipliğinde KKTC Merit Otel’de düzenlendi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun başkanlığını yaptığı Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin yönetim kurulu toplantısı ardından KKTC üye belediyelerin katılımı ile birlikte yemekte buluşan TDBB üyeleri, Hala Sultan Eğitim Kompleksini de ziyaret etti.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun başkanlığını yaptığı ve 10 farklı ülkeden 200 belediye başkanı ve meclis üyesinin üyesi olduğu TDBB’nin 25 kişilik yönetim kurulunda yer alan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in de yer aldığı heyet temasları ardından aynı gün akşamı ülkeye döndü.

 

Başkan Üzülmez, birlik başkanlığını da yürüten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte önemli bir görev daha üstlenmenin sorumluluğu ve bilinci ile yerel yönetimlerle ilgili bilgi ve tecrübelerini ulusal ve uluslararası paydaşları ile paylaşmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

22 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR