“Doğan, barılı bir başkan”

    İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO)’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Ender Şenol ve yönetim...

BÜYÜT

 

 

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO)’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Ender Şenol ve yönetim kurulunun da hazır bulunduğu ziyarette İzmit Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Doğan, KSMMMO’nun çalışmalarını takdir ettiğini dile getirerek Başkan Şenol ve ekibine başarılar diledi.

 

GENÇLERE YOL GÖSTERİCİ OLMALI

KSMMMO’nun etkisi yüksek ve başarılı çalışmalar yapan bir oda olduğuna vurgu yapan Doğan, “Odamız üyelerine başarılı bir hizmet vermiştir. Mesleki anlamda gençlerimize yol gösterici olmaya devam etmelisiniz” dedi.

 

İZMİT’İN GELİŞİMİNE KATKI

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KSMMMO Başkanı Ender Şenol, “İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan başarılı bir 5 yıl geçirerek, görev süresi boyunca İzmit’in gelişimine katkı sunan önemli projelere imza attı. Kendisine hizmetleri için teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz” dedi.

 

 

23 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR