Kent Konseyi yeni ufuklar açmalı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı H. İbrahim Kahraman ile yönetim kurulu üyelerini kabul etti. K...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı H. İbrahim Kahraman ile yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Kent konseylerinin şehrin geleceğine dönük başarılı çalışmalar yapacağına inandığını dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kent konseylerinden Kocaeli’nin ve ilçelerimizin ufkunu açacak çalışmalar yapmalarını, kente rehber olmalarını bekliyoruz’’ dedi.

BAŞKAN’A MOZAİK İŞLEMELİ TABLO
Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Dr. H. İbrahim Kahraman ile genel sekreter Gültekin Görüm ve yönetim kurulu üyeleri Murat Barış, İrfan Çakmak, Halit Kolat, Aykut Bozkurt, Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, Salih Akduman, Prof. Sinan Özbek, Nurhayat Güldüren, Dr. Soner Şahin, Mustafa Yaman, Muzaffer Şişmanoğlu ve Melike Baydan, Başkan Karaosmanoğlu’na konuk oldu. Kahraman ile beraberindekiler, ziyaretin başında Kocaeli’nde yeşile verdiği önem nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na, mozaik işlemeli bir tablo hediye etti.

KENTTE KAMUOYU OLUŞTURMALI
Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Kahraman, yeni oluşan yönetimi Başkan Karaosmanoğlu ile tek tek tanıştırırken, yapmayı planladıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Kent konseylerinin yeni olmasına rağmen hızlı yol alan oluşumlar olduğuna dikkat çeken Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kentin dinamikleri arasında yerini alan kent konseylerinden yol gösterici çalışmalar yapmalarını ve kentin ihtiyaçlarına yönelik kamuoyu oluşturmalarını arzu ediyoruz’’ ifadesini kullandı.

GENEL SEKRETER YAZICI’YA ZİYARET
Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Kahraman ile beraberindekiler, Başkan Karaosmanoğlu’nun ardından Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı’yı ziyaret etti. Genel Sekreter Yazıcı, Kent Konseyi Başkanı Kahraman ile yönetimine, yeni görevlerinde başarılar diledi.

04 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR