Pekdemir: Halk bizden yeni çalışmalar bekliyor

Pekdemir İnşaat’ın sahibi Sami Pekdemir, Villiam 3. Etap konutlarını sahiplerine 7 ay önce teslim edeceklerini açıkladı. Halkın kendilerinden yeni çal...

BÜYÜT

Pekdemir İnşaat’ın sahibi Sami Pekdemir, Villiam 3. Etap konutlarını sahiplerine 7 ay önce teslim edeceklerini açıkladı. Halkın kendilerinden yeni çalışmalar beklediğini belirten Pekdemir, E-5 üzerindeki eski BP istasyonunun yerine iş merkezi yapacaklarını söyledi.

İlimizin tanınmış iş adamlarından olan Pekdemir İnşaat’ın sahibi Sami Pekdemir yaptığı açıklamada, yeni villa ve iş merkezi projelerinden bahsetti. Baba yadigarı olan inşaat mesleğini başarılı bir şekilde devam ettiren Pekdemir, son olarak Villiam Projesi ile adından söz ettirdi. Pekdemir, Kartepe’de inşa edilen ve toplam 130 bahçeli konuttan oluşan Villiam 3. Etap konutlarının teslim süresini 15 aya çekerek, 7 ay erken teslim edeceklerini açıkladı.

HERKESE GÖRE
Bu durumun müşterileri tarafından mutlulukla karşılandığını belirten Pekdemir, “Villiam Projesi kapsamında toplam 386 evden oluşan bir çalışma yer alıyor. Bu çalışmanın 1. etabı 156, 2. etabı ise 98 bahçeli evden oluşuyor. Bunlar teslim edildi ve aileler oturuyorlar. Şimdi ise 3. etapta180 evi bitirdik. Evler, yaz kış oturulabilecek 4 mevsimlik dediğimiz evlerdendir. Kasım ayında ev sahipleri evlerine girecekler. Ev sahiplerinin daha fazla kira ödememeleri için çok hızlı bir şekilde çalışmamızı sürdürdük. Erken bittiği için ödeme şekillerinde hiçbir değişiklik olmadı” dedi.

YENİ PROJELER
Yeni çalışmaları olduğunu ifade eden Pekdemir, “Bahçecik ve Kullar’da villa inşaatları yapıyoruz. Buralar biraz daha dar gelirlilere uygun olacak. Bahçecik’teki projemiz 35 evden oluşacak. Kullar’da ise 3-4 katlı herkese uygun evlerimiz olacak. 700 ev civarında geniş çaplı bir proje” diye konuştu. Pekdemir, “E-5 Karayolu üzerindeki eski BP istasyonunun yerini aldık. Bir yıl içerisinde iş merkezi olarak halkımızın hizmetine açılacak. Vatandaşlarımız bizden yeni çalışmalar bekliyor ve gelen istekler doğrultusunda daha ekonomik çalışmalar içinde yer alacağız” diyerek sözlerini bitirdi.

13 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

YÜKLENİYOR