İZGAZ Personeline eğitim sertifikası

MMO Kocaeli tarafından İZGAZ GDF Suez çalışanlarına için düzenlenen eğitim kurslarında başarılı olanlara yapılan törenle sertifikaları verildi.Makine...

BÜYÜT

MMO Kocaeli tarafından İZGAZ GDF Suez çalışanlarına için düzenlenen eğitim kurslarında başarılı olanlara yapılan törenle sertifikaları verildi.

Makine Mühendisleri Odası Kocaeli tarafından İZGAZ çalışanlarına yönelik meslek eğitim kurslarının ardından önceki gün düzenlenen törenle çalışanlara sertifikaları verildi. Makine Mühendisleri Odası Şube Başkanı Nedim Kara’nın ev sahipliğini üstlnediği programa, İzgaz Genel Müdürü İmat Erdoğan ve oda üyeleri katıldı. Odanın, geçtiğimiz günlerde çarşıyapı içerisinde açtığı Uygulama Eğitim Merkezi’nde düzenlenen sertifika töreninde 190 kişiyi temsilen bir grup çalışana sertifikaları verildi.

SANAYİ VE SANAYİCİNİN ÖNÜ AÇILDI
Tören öncesinde Nedim Kara ve İmat Erdoğan uygulama merkezini gezdi. Nedim Kara cihazlar hakkında İmat Erdoğan’a bilgi verdi. Ardından sertifika törenine geçildi. Törende kısa bir konuşma yapan Erdoğan, “Makine Mühendisleri Kocaeli Şubesi Türkiye’de bir ilki yaptı. Açılışı yapılan uygulama merkezi ile hem sanayinin hem de sanayicinin önü açıldı. Bugün yapılan sertifika töreni bu yüzden oldukça önemli” dedi.

ÜNİVERSİTELERE STAJ İMKANI
2010 yılı içerisinde 200’e yakın izgaz çalışanına eğitim verdiklerini vurgulayan Kara ise, “İzgaz çalışanlarına yönelik vermiş olduğumuz eğitim hem bizim hem de izgaz için önemliydi. Bizler çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi. Kara, açılışı yapılan uygulama eğitim merkezinde her yıl 30 tane üniversite öğrencisinin staj yapacağının da müjdesini verdi.

16 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR