Büyükşehir'de FETÖ operasyonu

İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü, Kocaeli Valiliği İl Olağanüstü Hal Bürosu’nun yazılı talimatıyla FETÖ – PDY kapsamında Kocaeli Bü...

İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü, Kocaeli Valiliği İl Olağanüstü Hal Bürosu’nun yazılı talimatıyla FETÖ – PDY kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan 2 si Yönetici olmak üzere toplam 42 memur açığa alındı.

Açığa alınan yöneticiler Park Bahçeler Şube Ali Kemal Dilaver ve Fen İşleri İdari Şube Müdürü Halit Bostancı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde bugüne kadar; 10 Kişinin iş hakkı feshedilirken, 57 kişi açığa alındı. 93 kişinin de Teftiş Kurulu tarafından soruşturmaları devam etmektedir.

13 Ağustos 2016 Kocaeli- Asayiş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

04

hasan - ben sevdiyimi elimden aldınız allah belanızı versin vatan hayinleri aldığınız paralar size haram zıkkım olsun

Yanıtla . 0Beğen 13 Ağustos 13:21
03

Hasan durmus - Adalete hesap verirsin alikemal bey beni acimadan isimden attiniz tek sucum hasta olmakti iscilere kolebi davraniyodunuz size sordumda haberimiz yok diyodun allah belanizi versin insallah ben hale daha akpliyim durmak yok yola devam 0552209 6141

Yanıtla . 0Beğen 13 Ağustos 13:21
02

Sinan Yıldız - Büyükşehir de hedef saptırma operasyonu. özel kalemciler, danışmanlar, genel sekreter yardımcısı gökmen, daire başkanları ali bayram raşit dururken paralelle ilgisi olmayanların bu işe bulaştırılmaya çalışılması tezgahtır. Herkes fetocülerle kimlerin gezilere gittğini, türkçe olimpiyatlarına para akıttığını hangi müdürlerin belediyenin parasını arabasını nerelerde kullandığını bilmiyor mu ?

Yanıtla . 0Beğen 13 Ağustos 13:21
01

İzmitli - TOPLUMDA AYRIŞMAYA,GRUPLAŞMAYA SEBEP OLACAK EĞİTİM SİSTEMİ RESETLENMELİ;

Dini okullarda Devlet öğretmeli ana okulundan itibaren..Müslüman bir ülkede ayrı bir Din eğitimi veren okul olması o ülke için utanç verici bir durum.İmam Hatip okulları Meslek Lisesi bünyesine katılmalı Ortaokul kısmı kademeside Meslek Liseleri kapsamına alınmalı..

Meslek Liselerinde nasılki;Elektrik,Makina ve başka..bölümler varsa,Meslek Liselerinde Din ve İslam ilimleri bölümü olarak okutulmalı,(İmam Hatip okulları Meslek lisesi bünyesine katılmalı)’artık toplum içinde ayrışmalara,gruplaşmalara mahal verecek yapılara sebep olacak her türlü unsura engel olunmalı..Eğitimdede yapı elden geçirilmeli,Askeri okullarda Meslek Liseleri kapsamına alınmalı.

Yanıtla . 0Beğen 13 Ağustos 13:21
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR