AKP Yenişehir’de gövde gösterisi yaptı

    AKP İzmit İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Yenişehir Mahallesi açık hava mitingi geçtiğimiz akşam yapıldı. Programda AKP’liler adeta şov yapt...

BÜYÜT

 

 

AKP İzmit İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Yenişehir Mahallesi açık hava mitingi geçtiğimiz akşam yapıldı. Programda AKP’liler adeta şov yaptı. Mitingde başkanlar davullarla ve havai fişek gösterileriyle karşılandı. Programa, eski bakan Osman Pepe, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İl Başkanı Mahmut Civelek, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İlçe SKM Başkanı Yusuf Sami Çınar, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muharrem Tutuş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş,  mahalle başkanları, meclis üyesi adayları ve partililer katıldı.

“ONLARIN DERDİ BAŞKA”

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “Milliyetçilik söylemlerinde bulunuyorlar. Bir yerlere yanaşmaya çalışıyorlar. 15 sene bu şehri yönettiniz, şehrimizle, şehitlerimizle ilgili bir çivi çakmadılar. Ata yadigarı yerleri talan ettiler, üstlerine binalar yaptılar. Bizler Atamıza sahip çıktık. Kınalı Asker Parkı’nı yaptık, Yahya Kaptanımızı oraya koyduk ve halkımıza tanıtıyoruz. Servetiye cephesi, şehrin merkezinde Kıbrıs gazileri, milli kimlik ve direniş anıtı. En son olarak Muhsin Yazıcıoğlu şehidi adına iç hizmet şehidi anıtı” şeklinde konuştu.

 “HELAL İLE HARAMI BİLENİN SEÇİMİ”

Doğan açıklamalarının devamında, “Önümüzdeki yerel seçimlerin, doğru ile doğru olmayanın, haram ile helali bilenin seçimi, bu seçim bu şehrin kalkınmasını düşünenle, bu şehirde yaşayıp kendi kalkınmasını düşünenin seçimi. İzmitimiz yeni yarınlara hazırlandı. Bizler hazırız. İzmit sevdamız yeterince vardır. Bizler bunları kendimizde hissediyoruz. Yaya çekilmiş bir ok gibi 1 Nisan tarihini bekliyoruz” dedi. 

13 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR