CHP’nin projeleri sokakta

CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları, CHP’nin 41 projesini Yürüyüş Yolu’na açtığı sergiyle tanıttı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği sergiyi gezmeye eski il baş...

BÜYÜT

CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları, CHP’nin 41 projesini Yürüyüş Yolu’na açtığı sergiyle tanıttı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği sergiyi gezmeye eski il başkanlarından Cengiz Sarıbay ile milletvekili adayı Bekir Yurdagül de geldi.

CHP Gençlik Kolları, CHP’nin seçim beyannamesinde yer alan 41 projeyi önceki gün Yürüyüş Yolu’nda açtığı sergiyle halka tanıttı. Cumartesi gününe kadar açık kalacak sergiye İzmitliler yoğun ilgi gösterdi. Sergiyi gezmeye eski il başkanlarından Cengiz Sarıbay, eski milletvekili, milletvekili aday adayı Bekir Yurdagül, 2007 seçimlerinde milletvekili adayı olan Müzeyyen Topçu Tan ve partililer de geldi.

SARIBAY, GURURLANDI
CHP eski İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Gençlerin ve bayanların artık siyasette yer almasına çok seviniyor ve bundan gurur duyuyorum. Bu sergi ile de görüyorum ki artık gençler ve kadınlar siyasette daha aktif. CHP’nin gerçekleştirdiği bu projeler büyük ses getirecek. Biz bu projeleri ilçe ilçe, mahalle mahalle gezmeli herkese anlatmalıyız. Anlamayan olursa tekrarlamalıyız. Değişik zamanlarda ve değişik yerlerde tekrar halka açmalıyız” dedi.

21 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR