Hüseyin Yusuf ilçe ziyaretlerinde

Milletvekili adaylarının belirlenmesine sayılı günler kala AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Yusuf, İzmit, Derince, Körfez ve Kartepe’de dü...

BÜYÜT

Milletvekili adaylarının belirlenmesine sayılı günler kala AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Yusuf, İzmit, Derince, Körfez ve Kartepe’de düzenlenen çeşitli programlara katıldı. İlk olarak İzmit Belediyesi’nin Bekirdere’de düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katılan Yusuf, Bekirdere esnafıyla sıcak sohbetler gerçekleştirdi. Hüseyin Yusuf daha sonra programlarına devam etmek üzere Derince’ye geçti.

 

İŞ YERİ SAHİPLERİYLE GÖRÜŞTÜ

Derince’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren Hüseyin Yusuf, ilk olarak Aytes Mimarlık ve Mühendislik şirketi sahibi Aydın Albayrak’a uğradı. Albayrak ile kentin genel gündemini değerlendiren Hüseyin Yusuf, sonrasında Derince’nin sevilen esnaflarından Berber Burhan, Derince Ekmek Fırını ve Uğur Pastanesi sahibi Selçuk Uğur’la bir araya geldi. Son olarak Derince’nin önemli iş adamlarından Aktürk Petrollerin sahibi Şaban Aktürk ve Yılmaz Balata’nın sahibi İsmail Yılmaz’la bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Derince’deki ziyaretlerinin ardından Yusuf, Körfez ilçesine geçti.

 

PARTİLİLERLE SOHBET ETTİ

Derince ziyaretlerini tamamlayarak Körfez ilçesine geçen Hüseyin Yusuf, Körfez Kardenizliler Derneği’ni ziyaret etti. Dernek binasında gerçekleştirdiği ziyarette Dernek Başkanı Hasan Yazıcı’nın yanı sıra Körfez’in sevilen simalarından Ali Çakır ve birçok dernek yöneticisi hazır bulundu. Hasan Yazıcı, Hüseyin Yusuf için “Burası sizin de bir evinizdir”dedi. Hüseyin Yusuf ise Karadenizliler Derneği’nin Körfez için önemli bir değer olduğunu vurgulayarak başarılı çalışmalarından dolayı dernek başkanının şahsında tüm dernek üye ve yöneticilerine teşekkürlerini sundu. Hüseyin Yusuf, daha sonra Kartepe İlçe Danışma Meclisine katılmak üzere Kartepe’ye hareket etti. Teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Yusuf, burada partililerle sohbet etme imkanı buldu.

08 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR