Vodafone abonesi Kobi’lere Otovınn’dan ücretsiz oto yıkama fırsatı

Başta KOBİ’ler olmak üzere tüm işletmelerin güvenilir teknoloji ortağı olan Vodafone İş Ortağım, maliyet avantajı ve verimlik artışı sağlayan çözümle...

Başta KOBİ’ler olmak üzere tüm işletmelerin güvenilir teknoloji ortağı olan Vodafone İş Ortağım, maliyet avantajı ve verimlik artışı sağlayan çözümlerine bir yenisini ekledi. Nakit ödeme olmadan araç temizliği, bakım ve koruma hizmetleri sunan yeni nesil ödeme sistemi otomasyonuna sahip olan Otovınn işbirliği ile gerçekleştirilen kampanya kapsamında Vodafone Red Business abonesi işletmeler, oto dış yıkama hizmetini Türkiye’nin 81 ilindeki 250 Otovınn noktasından ayda bir kez ücretsiz olarak alabiliyor. Otovınn otomasyon sistemi ile kontrolü ve takibi zor olan oto yıkama ve bakım giderleri kayıt altına alınarak,  %20’ye varan vergi avantajı sağlanıyor.

 

Dijital bağlantılı yaşamı birey ve kurumlar için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone Türkiye, Vodafone İş Ortağım çatısı altında, kurumsal müşterilerine maliyet avantajı ve verimlilik artışı sağlayan yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor.  Araç temizliği, bakım ve koruma hizmetlerini nakit ödeme olmadan sunan yeni nesil ödeme sistemi Otovınn işbirliği ile gerçekleştirilen kampanya kapsamında Vodafone Red Business abonesi işletmeler, önemli bir aylık sabit gider olan oto dış yıkama hizmetini, Türkiye’nin 81 ilindeki 250 Otovınn noktasından ayda bir kez ücretsiz olarak alabiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone Red Business abonelerinin,  OTOVINN yazıp 6666'ya kısa mesaj (SMS) göndermeleri ya da Vodafone Avantaj Cepte uygulaması üzerinden şifre almaları yeterli.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy şunları söyledi:

“Vodafone olarak, KOBİ’lerin işlerini akıllı cihazlardan takip ederek, mobil interneti ve teknolojik çözümleri kullanarak ‘yüzde yüz yarına hazır’ hale gelebileceğine inanıyoruz. Bu kapsamda, Vodafone Red Business tarifelerimiz ile yoğun iş hayatı olan KOBİ’lerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak onlara daha verimli bir iş ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda, Red Business’lı KOBİ’lerimizin genel giderlerine destek olmak üzere Otovınn ile yaptığımız işbirliğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. İşlerini dijital platformda yürüten bir şirket olan ve otomasyon sistemlerini kullanan Otovınn ile yaptığımız işbirliğini, kurumları dijitalleştirme hedefimize ulaşmak açısından önemli bir adım olarak görüyoruz. Türkiye’nin her yerinden her işletme oto yıkama hizmetini ayda bir kez Red Business tarifesiyle ücretsiz alarak giderlerinden kısabilecek. İşletmelerin güvenilir teknoloji ortağı olan Vodafone İş Ortağım çatısı altında, kurumsal müşterilerimizin rekabette öne geçmesi için yeni çözümler sunmayı ve onlara avantaj sağlayan ilkleri hayata geçirmeyi sürdüreceğiz."

 

Sektöründeki ilk ve tek akıllı ödeme sistemi Otovınn

Otomasyon sistemlerinde kullanılan teknolojisi ve alt yapısı ile araç temizlik, hijyen, bakım ve koruma hizmetlerini, nakit ödemeden, anlaşmalı olduğu noktalarda aynı fiyat garantisi ile tablet ve p.o.s cihazları üzerinden sunan akıllı yönetim sistemi olan Otovınn, Türkiye genelinde yüzlerce bağımsız araç yıkama ve bakım noktasını tek uygulamada bir araya getirerek, yüzde 40’a varan fiyat avantajı sağlıyor. Otovınn otomasyon sistemi ile, nakit kullanmadan çip sistemi ile tek dokunuşta ödeme yapılabildiği gibi,  araç plakası ve cep telefonu numarasına özel tanımlama ile, sadece şifre girerek de ödeme gerçekleştirilebiliyor. Özellikle şirketler açısından avantajlı bir çözüm olan Otovınn sayesinde,  araç yıkama ve bakım giderlerinin toplamı için tek bir fatura alınarak hem muhasebe yükü hafifliyor, hem de kontrolü ve takibi zor olan yıkama ve bakım giderleri kayıt altına alınarak, %20’ye varan oranlarda vergi avantajı sağlanıyor.

Araç bakım sektöründe 20 senelik bir deneyime sahip olmanın getirdiği avantajlarla, müşteri ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek geliştirilen Otovınn akıllı yönetim sistemi, sektöründeki ilk ve tek ödeme sistemi olma özelliği taşıyor.

 

Red Business tarifeleri ile 162 milyon TL’lik fayda sağlandı

Vodafone, kurumsal müşterileri için 2 yıl önce geliştirdiği ve artan ihtiyaçlar doğrultusunda yenilediği  Red Business tarifeleri kapsamında abonelerinin mobil hizmetlerini eksiksiz karşılamayı hedefliyor.  Buna göre, paket içerikleri artırılan Vodafone Red Business tarifeleriyle aboneler daha fazla dakika, SMS ve data imkânından yararlanabiliyor. Aboneler ayrıca, Her Şey Dahil Pasaport sayesinde Vodafone Red Business tarifelerini 51 ülkede özgürce kullanabiliyor. Şirketle sürekli bağlantı sağlamak isteyen aboneler ise Vodafone’un ücretsiz Güvenli Depo servisi ile kurumsal verilerini ve kişisel dosyalarını bulutta sınırsız saklayabiliyor. Vodafone Tek Telefon servisi ile Türkiye'de ilk kez sabit hat ile cep telefonu birleştiriliyor. Red Business kapsamında sunulan ayrıcalıklar sayesinde, abonelere GSM dışı faydalarla 3 milyon TL, Her Şey Dahil Pasaport ile 137 milyon TL, yurtdışı aramalarda 22 milyon TL olmak üzere sadece 1 yılda toplam 162 milyon TL’lik fayda sağlandı.

27 Aralık 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR